7 корисних властивостей родзинок. Ось чому варто їсти їх кожен день!

Ізюм — це висушений виноград. На відміну від інших сухофруктів, в які при висушуванні додають підсолоджувачі, родзинки виготовляють і упаковують без додавання цукру. Цей сухофрукт містить достатню кількість глюкози та є одним з кращих натуральних підсолоджувачів.

Ізюм також багатий клітковиною, калієм, залізом, бором, численними вітамінами, макро- і мікроелементами. У родзинках відсутні насичені жири, холестерин і глютен. Він є дуже корисним, а часом і необхідним для вашого здоров’я.

Загальна користь:

 

1. Зменшує вірогідність захворювань ясен.

Зазвичай сухофрукти, через їх високий вміст цукру, негативно позначаються на стані порожнини рота. Однак це не стосується родзинок. Ізюм здатний поліпшити здоров’я ротової порожнини та усунути карієс. Дослідження показали, що в родзинках містяться протимікробні фітохімічні речовини, які пригнічують ріст бактерій, що викликають хвороби ясен.

2. Допомагає в травленні.

Родзинки містять як розчинні, так і нерозчинні харчові волокна, які допомагають зберегти перистальтику кишечника, усуваючи запор і перешкоджаючи виникненню діареї. Щоденне вживання родзинок корисно для шлунка. 

3. Зменшує кислотність.

Родзинки містять калій і магній. Це допомагає знизити кислотність в організмі й вивести токсини з системи, запобігаючи таким хворобам, як артрит, подагра, камені в нирках і серцеві захворювання.

4. Допомагає в лікуванні анемії.

Родзинки містять достатню кількість заліза і вітамінів групи B, які допомагають лікувати анемію. Мідь, присутня в родзинках, також допомагає у виробництві еритроцитів.

5. Корисний для очей.

Відомо, що родзинки багаті поліфенольними фітонутрієнтами, які є антиоксидантами. Ці речовини допомагають зберегти зір, а також захистити очі, зменшуючи дію вільних радикалів, які можуть не тільки послабити зір і викликати м’язову дегенерацію, а й призвести до катаракти. 

6. Допомагає набрати вагу.

Якщо ви відчайдушно намагаєтеся набрати вагу, родзинки допоможуть і в цьому. Ізюм багатий фруктозою і глюкозою, містить велику кількість калорій. Ізюм допомагає набрати вагу без накопичення «поганого» холестерину.

7. Зміцнює кістки.

Родзинки містять велику кількість кальцію, який необхідний для здоров’я кісток. Сушений виноград допомагає при лікуванні артриту та подагри, а також корисний для хворих на остеопороз і остеохондроз. У родзинках міститься бор, який забезпечує максимальне засвоєння кальцію.

Ізюм — це дуже корисний продукт, який допомагає запобігати виникненню хвороб, позбутися симптомів і навіть вилікувати деякі захворювання.

А ви любите їсти родзинки?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: