7 продуктів, які кардіологи рекомендують вживати кожен день

Якість роботи серцево-судинної системи можна визначити за станом крові. Густа кров не може нормально функціонувати та транспортувати поживні речовини до органів. А це прямий шлях до розвитку варикозу та тромбозу. А що найгірше, підвищує ризик виникнення інсульту та інфаркту.

Doctor’s hand protecting red heart rate on desk

Як знизити в’язкість крові:

  1. Якщо ви курите, спробуйте відмовитися від цієї звички поступово. Нормалізуйте вагу і пийте багато води, а не лише компоту, чаю чи соку.
  2. Вживайте продукти з високим вмістом саліцилової кислоти, омега-3 жирних кислот, йоду і вітаміну Е. Такий раціон допоможе вам розрідити кров.

Які продукти знижують в’язкість крові:

1. Оливкова олія

Оливкова олія — один з тих корисних продуктів, які багаті на вміст омега-3 жирних кислот та вітаміну Е. Вона здатна ефективно розрідити кров.

2. Ягоди

Для того, щоб довести густоту крові до норми та приглушити запалення варто вживати полуницю, аґрус, журавлину, малину і вишню. Ці ягоди містять саліцилову кислоту, яка протидіє різним захворюванням і оздоровлює увесь організм.

3. Імбир

Імбир не лише розріджує кров, але й нормалізує рівень цукру в ній. Цей продукт прискорює обмін речовин, що сприяє схудненню. Проте варто проконсультуватися з лікарем перед вживання імбиру людям з аритмією і підвищеним тиском.

4. Горіхи та насіння

Вживання жмені горіхів та насіння в день сприяють нормальній роботі серця та кровоносних судин, оскільки ця доза здатна зменшити ризик їх захворювань. Ці продукти розріджують кров завдяки вмісту саліцилатів, вітаміну Е й омега жирних кислот.

5. Кориця

В кориці міститься багато кумарину. Завдяки цьому продукт наділений антикоагулянтними властивостями, сприятливими для роботи організму. Ця речовина допомагає нормалізувати тиск та зменшити ризик утворення пухлин.

6. Часник

Вже давно відомо, що часник позитивно впливає на функції серцево-судинної системи та ефективно оберігає її від хвороб. Часник знижує рівень «поганого» холестерину в крові та нормалізує тиск. Цей продукт є дієвою профілактикою від тромбозу, адже допомагає знизити в’язкість крові

7. Гострий перець

Капсаїцин, який міститься в червоному перці, прискорює кровообіг. Завдяки йому збільшується приплив крові до органів. 

Всі ці продукти є корисними лише в тому випадку, якщо ними не зловживати. Проконсультуйтесь з лікарем та оберіть собі найбільш відповідний натуральний засіб для розрідження крові. 

А ви знали про такі корисні властивості цих продуктів?

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: