8 причин пити каву зранку. Вплив напою на ваш організм

Світ сповнений кавоманів, для котрих вдалий ранок — це ранок із горнятком запашної кави. Та кава не тільки дарує насолоду і бадьорість.У цій статті ми наведемо 8 причин чому варто починати ранок з кави.

Кава покращує роботу мозку

Барселонські вчені довели, що чашечка випитої кави зранку заряджає ваш мозок позитивом та мотивує краще працювати. Якщо смакувати каву із маленьким шматочком тортика — покращується пам’ять та концентрація уваги.

Дарує почуття щастя

Кава містить у собі антиоксиданти, що допомагає позбутися депресії.

Знижує ризик захворіти на діабет

Вчені виявили доволі цікавий факт: кавоман, котрий випиває 2 чашки кави у день у два рази частіше хворіє на діабет, аніж той, хто випиває 7 чашок кави у день.

Захищає від хвороби Альцгеймера

Італійські вчені стверджують, що потрібно випити хоча б одну чашку кави у день, аби запобігти погіршенню пам’яті. Проте, якщо зловживати ароматним напоєм, ризик отримання помірного когнітивного розладу виростає в кілька разів.

Допомагає від хвороби Паркінсона

Швейцарські вчені вважають, що кавомани значно рідше хворіють на синдром Паркінсона.

Робить людей доброзичливими

Американські дослідники провели експеримент: вони подавали учасникам дослідження — каву, або холодний напій і знайомили їх з новими людьми. Виявилося, що учасники, які пили каву, виявилися більш доброзичливими щодо незнайомців.

Захищає від раку

Деякі дослідники стверджують, що кава може знизити можливість захворювання на рак, особливо для жінок. Жінки, що випивали 4 чашки кави на день знизили рівень ризику раку матки на 20%

Допомагає від цирозу печінки

У дев’яти дослідженнях взяли участь 430 тисяч добровольців. Результат шокував: люди, які п’ють каву краще захищені від цирозу печінки, навіть якщо вони вживають алкоголь.

Якій каві ви надаєте перевагу? Скільки горняток на день випиваєте зазвичай? Скільки нас тут кавоманів?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: