8 вправ та поз із йоги, завдяки яким ви назавжди забудете про біль у спині та радикуліт

Не знайти кращого способу усунути біль у спині, аніж фізичні вправи. Тільки-от із цим варто бути обережним. Якщо справа стосується оздоровлення — необхідно тренуватись за чітко встановленими правилами. Згідно з дослідженнями, близько 40% населення планети страждає на радикуліт. Не станьте частиною тих, кому боляче жити. Насолоджуйтесь життям із нами! І для цього ми вам пропонуємо 8 простих поз та вправ із йоги, що раз і назавжди допоможуть усунути проблему радикуліту.

Вправа №1

Розверніться обличчям до стільчика, зігніть праву ногу і поставте її так, щоб стегно розміщувалось паралельно до підлоги. Ліву долоню ставимо на зовнішню сторону коліна і розвертаємо тулуб вправо. Виконуємо вправу у кілька повторів і кожного разу фіксуємо положення на 30 секунд. Не забуваємо також змінювати ноги.

Вправа №2

Лежимо на спині та притискаємо коліно до грудей, інша нога — пряма. Плечі від підлоги не відриваємо і дихаємо глибоко. Фіксуємо положення на 30 секунд.

Вправа №3

Лежачи на спині, формуємо із тіла немов літеру «Т». Не відриваючи плечей від підлоги, розвертаємо ноги, зігнені у колінах, у правий бік, а після — у лівий. Дихаємо глибоко і вільно. По одній хвилині повторів на кожну ногу.

Вправа №4

Те ж початкове положення. Тільки цього разу розвертаємо по одній зігненій у коліні нозі, іншу залишаємо рівною. Обличчя — у протилежний бік. Знову ж таки, по одній хвилині на кожну ногу.

Вправа №5

Стаємо рівно і робимо крок правою ногою, зігнувши її у коліні. Ліва нога залишається рівною. Повертаємо тулуб у бік витягнутої ноги, з’єднуємо долоні і розширюємо лікті по обидва боки (як на картинці вище). Фіксуємо положення на 30 секунд.

Вправа №6

Сідаємо на підлогу. Згинаємо праву ногу у коліні і закидуємо її на ліве стегно. Праву руку розміщуємо позаду, а лікоть лівої руки — до зовнішнього боку зігнутого коліна. Повертаємо тулуб до боку рівної руки. Фіксуємо положення на 30-60 секунд. Змінюємо ноги.

Вправа №7

Стаємо навколішки і притискаємо долоні до підлоги. Вигинаємо спину і піднімаємо груди. Дихаємо спокійно 10 секунд, а після вигинаємо спину у протилежний бік. І знову фіксуємо положення. Виконуємо вправу кілька хвилин.

Вправа №8

Найпростіша вправа у цьому переліку. Сідаємо на п’яти, голову опускаємо до підлоги, руки витягуємо перед собою. Дихаємо спокійно і врівноважено. Важливо: не засніть у цьому положенні, інакше виникнуть проблеми і із ногами.

А ви часто виконуєте фізичні вправи вдома? Діліться власними успіхами у коментарях!

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: