Магічні точки на долоні! Зникне головний біль і навіть депресія!

Виявляється, лікувати деякі хвороби та проблеми зі здоров’ям можна не лише таблетками, а й за допомогою звичайних натискань на певні точки. Саме про це ми сьогодні і поговоримо. Розташовуються вони у нас на долонях і кожна відповідає за свої органи.

Основа великого пальця

Основа великого пальця відповідає за нашу дихальну систему, а отже може допомогти полегшити кашель. Окрім того, таке натискання покращить роботу щитоподібної залози.

Великий палець

Натиснувши на точку на великому пальці, ви можете швидко зняти занепокоєння та тривогу. Доволі часто, на фоні цього виникає головний біль. Після такої простої дії він також зникне. Крім того, точка також відповідає за нашу селезінку та шлунок.

Вказівний палець

Вказівний палець пов’язаний із роботою нирок та сечового міхура. Окрім того, якщо ви натиснете на точку, яка знаходиться на вказівному пальці, зникне страх та розгубленість. Також, вона швидко знімає біль у м’язах та спині, припиняє печію і зубний біль.

Середній палець

Точка на середньому пальці пов’язана із роботою печінки та жовчного міхура. Окрім того, вона допоможе вам швидко зняти дратівливість, якщо тримати її протягом 5 секунд. Також, не варто забувати і про те, що дії з цією точкою допомагають боротися з менструальним болем та мігренями.

Безіменний палець

Для того, аби покращити роботи легенів та товстої кишки можете натиснути на безіменний палець. Також, просте натискання на неї допоможе позбавитися негативних почуттів. А покращити травлення та шкірні захворювання допоможе натискання на основу безіменного пальця.

Мізинець

Точка на мізинці відповідає за стимулювання роботи  серця і тонкої кишки. Саме тому, якщо у вас виникне здуття, проблеми з серцем, біль у горлі та суглобах, обов’язково натисніть на цю точку.

Нижня частина долоні

Виявляється, натискання на цю точку допомагає стабілізувати рівень цукру в крові, а також позбутися зайвої ваги.

Центр долоні

На центр долоні варто натискати тоді, коли у вас виникають спазми болю у шлунку.

М’ясиста частина долоні

Натискання на цю точку допоможуть вам стимулювати роботу серця та ендокринної системи в цілому. 

Взагалі, дуже корисно робити масаж усієї долоні, аби стимулювати роботу усього організму. 

А ви знали про те, що точки на пальцях можуть впливати на роботу наших органів?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: