Несподівані причини, які заважають міцному сну

Здоровий сон впливає на якість всього життя. Без нього важко творити великі діла і здійснювати грандіозні плани. Ми зібрали 7 порад, як покращити свій сон. Можливо, вам просто потрібно змінити щось у своїх вечірніх звичках?

1. Всі ми прекрасно знаємо, що кофеїн аж ніяк не сприяє здоровому сну. Саме тому ми відмовляємося від кави ввечері. Але ж кофеїн міститься не лише у ній. Передивіться свій вечірній раціон. Можливо, пора його змінити?

2. Асоціації грають визначну роль. Спальня має бути кімнатою для відпочинку, хоча б така її частина, як ліжко. Якщо на ліжку постійно відбувається якась зайва активність, то голова не сприймає це місце, як місце спокою і спати на ньому не хочеться.

3.  Наші думки перед сном повинні утихомирювати, тому варто відкласти будь-які збудники, такі, наприклад, як телефон. Коли ми думаємо над розв’язанням своїх проблем, голова працює. В такому стані, вона не готова до сну, а хоче працювати.

4.  Якщо сну немає вже довгий час, не мучте себе. Крутіння на ліжку не допоможе. Встаньте і займіться чимось необтяжливим. Так ви використаєте зайву енергію і швидше заснете.

5.  фізичне навантаження перед сном — табу! Вона стимулює метаболізм і змушує серце працювати ритмічніше. Мало того, що вам буде складно заснути після тренування, ще й серце постраждає від такого різкого перепаду. Робіть вправи не менш як за 3 години до сну.

6.  Організму можна придумати сигнали, які він розцінюватиме, як заклик до сну. Наприклад, душ чи ванна перед сном, читання. Такі спокійні дії можуть допомогти відновити режим сну і закріпити його.

7.  Спільний сон з коханою людиною — це дуже важливо для стосунків, але може виявитися згубним для здоров’я, якщо комусь не зручно. Переконайтесь, що пози в яких ви лежите не перешкоджають циркуляції крові, чи повітря. 

Здоровий сон важливий не лише для якісного проведення часу вночі, але й активного робочого процесу вдень. Наша бадьорість, рішучість, впевненість у власних силах та ентузіазм залежать від того наскільки здоровим є наш сон.

А ви страждаєте безсонням?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: