Топ-5 продуктів, які чистять судини від холестерину!

Саме через погане харчування, поганий сон та нездоровий спосіб життя — ми заповнюємо свої судини шкідливою речовиною, яку всі називають — холестерин.

З цим потрібно боротися, адже холестерин спричиняє погано роботу серця: інсульт, переміжну кульгавість або інфаркт міокарда. Тому, ми рекомендуємо топ-5 продуктів, котрі допомагають організму боротися із надлишками холестерину у крові.

Перш за все, хочемо наголосити, що продукти, багаті жирними кислотами Омега-3, просто ідеально збалансовують рівень тригліцеридів і холестерину в крові.

У запропонованих нами продуктах є  антиоксиданти, клітковина і корисні жири. Вони допоможуть очистити артерії і відновити нормальну циркуляцію крові в організмі.

1. Морські водорості. Морська капуста.

Вони насичені йодом, що також дуже корисно для щитоподібної залози. Підтримують хороше самопочуття людини, адже містять у собі:  мінерали, білки, каротиноїди і антиоксиданти.

А ще вони здатні понизити підвищений тиск. Тому, старайтеся вживати їх як можна частіше.

2. Блакитна риба: тунець і лосось.

Не лякайтеся того, що цю рибу вважають жирною. Так, вона відрізняється від інших сортів риби, проте її жирність тільки плюс для нашого організму.

 У цьому  жирі міститься амінокислота. Тобто, жирні кислоти Омега-3, які допомагають збалансувати рівень холестерину і тригліцеридів у крові. 

Вживайте рибу печену, або солену, але не смажте її.

3. Вівсянка.

Вівсянка є складним повільним вуглеводом, прекрасна заміна виробам із борошна.

Ця каша заряджає нас енергією та допомагає запустити хороший обмін речовин. Вівсянка має харчові волокна, тобто зменшує здатність холестерину «прикріплятися» до стінок артерій.

Також вживайте вівсяне молоко, воно теж дуже корисне.

4. Соя.

Усі бобові прекрасно борються із холестерином, проте соя одна із найкращих бобових культур.

Речовини, що є у сої дуже добре захищають організм від підвищеного холестерину, приводячи його в норму.

Сою можна вживати як окремий продукт, або соєве молоко, тофу, або робити із сої інші страви. Соя гарно компонує до усіх інгредієнтів, в залежності від ваших уподобань.

5. Помідори.

Домашні помідори не тільки смачні, а ще й корисні!

Річ у тім, що іноді причиною закупорювання артерій є окислювальні процеси у крові. А антиоксиданти, що є у помідорові прекрасно вправляються із цим.

А головне, аби використовувати їх у своєму раціоні не потрібно придумувати нічого хитрого.

А як ви боретеся із високим рівнем холестерину? 

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: