Знаки Зодіаку, які ніколи не повертаються

Розлучатися з людьми важко. Інколи не завжди це виходить зробити з першого разу, бо нам не хочеться викреслювати людину з нашого життя. В такі моменти здається, що дати відносинам другий шанс непогана ідея. Однак чи спрацює це?

Ось що говорять астрологи про повернення до колишніх:

1. Овен

Ви починаєте кусати лікті тоді, коли ваша колишня половинка починає нові стосунки. Тоді ви одразу відчуваєте себе учасником змагань, які необхідно перемогти. І важливий не сам приз, а процес конкуренції. Як тільки ви виграєте, то інтерес до людини одразу ж зникне.

2. Телець

Тельці важко переживають розриви. Вони швидко привикають до людей, тому їм не легко їх відпускати. Однак коли це трапляється, то шансів на примирення немає. Зруйнована довіра відновленню не підлягає. 

3. Близнюки

Ви відчуваєте полегшення, коли йдете з серйозних стосунків. Тепер ви можете розглянути інші цікаві варіанти й урізноманітнити свої будні. З колишніми ви залишаєтеся в дружніх стосунках і навіть зустрічаєтеся разом, щоб випити чаю.

4. Рак

Раки почувають себе некомфортно і невпевнено, будучи наодинці. Для цілісності та гармонії їм потрібен партнер. Вони важко приймають рішення про розставання і в більшості випадків готові відновити стосунки. 

5. Лев

Після розлучення ваша гордість не дозволить вам просити про примирення чи погодитися на таку пропозицію зі сторони колишнього партнера. Вам приємно усвідомлювати, що людина жаліє про своє рішення. А найкращий спосіб рухатися далі — це розпочати нові стосунки. 

6. Діва

Діви не люблять наступати на одні й ті ж граблі, тому навіть якщо вони вирішать знову зійтися з колишніми, то спочатку добре обдумають це рішення. Основними критеріями буде аналіз помилок і зміни в поведінці половинки. 

7. Терези

Ви прихильник спокійних та адекватних стосунків, в яких немає скандалів та образ. Терпіти зневажливе ставлення у свою сторону ви точно не будете і на примирення з такою людиною не підете. Однак якщо возз’єднання не приноситиме для вас дискомфорту, то шанси знову зійтися все ж є.

8. Скорпіон

Скорпіони не пробачать брехню чи зраду, тому стосунки з такими людьми точно залишаться в минулому. Однак якщо причиною розставання було щось інше й у вас досі палають почуття один до одного, тоді примирення можливе. 

9. Стрілець

Ви не з тих людей, які жаліють про минуле і прагнуть його повернути. Вам подобається рухатися далі і відкривати для себе щось нове. Нові знайомства для вас не проблема, тому що таке самотність вам невідомо. З колишніми ви залишаєтеся в дружелюбних стосунках, але не мрієте про те, що все могло б скластися по-іншому.

10. Козеріг

Козероги погодяться відновити стосунки, якщо партнер погодиться змінитися. Спочатку ви знову притиратиметеся один до одного, виправлятимете недоліки і аналізуватимете поведінку, щоб переконатися в тому, що ваше рішення правильне. 

11. Водолій

Ви звикли залишати минуле в минулому і впевнено рухатися вперед. Який сенс давати друге життя тим стосункам, які вже одного разу загинули? З колишніми ви можете залишитися  в дружніх стосунках, але для вас це непринципово. 

12. Риби

Ви готові пробачати своєму партнерові усі недоліки та образи. На додаток, ви зможете виправдати будь-який його вчинок. Ви так хочете повернути колишні стосунки, що навіть забуваєте про причини розставання. Вам здається, що ви станете ще щасливішими, коли спробуєте все налагодити знову. 

А ви даєте стосункам другий шанс?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: