Рослини в домі сприяють довшому життю людини

Коли ви востаннє гуляли в парку?

Дослідження, проведене Гарвардом, Школою охорони здоров’я Чана, і жіночою лікарнею Брігама виявили, що жінки, оточені рослинами, живуть довше.

Дослідникам було потрібно вісім років, щоб зробити висновок. День, проведений в оточенні рослинності збільшує тривалість життя. Природа надає широкі можливості для соціальної і фізичної активності, а ліси менш забруднені, ніж ваші будинки. Рослини роблять благотворний вплив на психічне здоров’я і знижують ризик депресії.

Але, якщо у вас немає достатньо часу, щоб гуляти в парку або ви не любите піші прогулянки, ви повинні обов’язково поставити кімнатні рослини. Це підвищить вашу продуктивність, очистить повітря у вашому будинку і знизить ваш кров’яний тиск.

За словами Пітера Джеймса, наукового співробітника кафедри епідеміології Гарвардської школи Чан, рослинність знижує рівень смертності.

Як запобігти депресії? Переконайтеся, що навколо вас багато дерев і квітів.

Рослини знижують ризик респіраторних захворювань і раку. Це дослідження показало, що жінки, які проводять час в оточенні рослинності, мають на 34 відсотки менший ризик смерті від респіраторних захворювань і на 13 відсотків менший ризик смерті від раку.

Заключні слова

Рослини знижують смертність і допомагають вам бути більш активним. Вони фільтрують хімічні речовини і зміцнюють ваше психічне здоров’я. Рослинність пом’якшує наслідки кліматичних змін і оптимізує ваш загальний стан здоров’я.

У вас є кімнатні рослини?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector