Три ознаки, як впізнати самозакохану людину

Переконайтеся, що ви не стали жертвою цієї людини. 

Якщо ви жертва когось, у кого є нарцисичний розлад особистості, ви можете навіть не знати про це. Люди з нарцисичним розладом особистості мають можливість контролювати своїх жертв будь-якими засобами. Найчастіше люди, що стали цими жертвами, вважають, що вони є основною причиною проблеми.

У нарцисичної людини буде відчуття впевненості і важливості в світі. Вони потребують великої уваги з боку своїх жертв і людей в цілому, щоб відчувати себе добре. Проте, вони вважають, що вони кращі, ніж люди, на яких вони звертають увагу. Вони не піклуються про почуття інших, і насправді потреба в людях дуже сильно орієнтована на їх особисту вигоду.

Якщо ви страждаєте від руки самозакоханої особистості, дуже важливо перевірити це, як би ви могли звільнитися від них. Самозакохана людина знищить вас різними способами. Вони зруйнують вашу впевненість у собі, змусять вас відчувати себе божевільним і, можливо, навіть зведуть вас з розуму.

Ось кілька попереджувальних знаків про те, що ви є жертвою нарциса.

1. Вам постійно створюють непотрібні труднощі

Нарциси люблять створювати проблеми, яких не існує. Їм подобається знаходити ваш переломний момент, іноді за загальним визнанням. Ви відчуваєте, що повинні поставити себе в скрутне становище, іноді це включає в себе вашу сім’ю або дітей, тому що вони змушують вас відчувати, ніби ваш світ не крутиться навколо вас. І в деяких ситуаціях так і буде. Тому що, якщо ви не робите те, що від вас хоче самозакохана людина, вона може спробувати знищити вашу репутацію незалежно від усього, що ви для неї зробили.

2. Ви зробите все можливе, щоб догодити кривдникові

Ваші відносини з тим, у кого є нарцисичний розлад особистості, можливо, почалися з того, що вони зміцнили вас, підняли, навіть помістили в місце сили і щастя. Вони можуть стверджувати, що здатні здійснити ваші найглибші бажання. Особливо, коли мова йде про ваші професійні цілі. Вони зміцнюють вас, щоб ви могли краще їх обслуговувати. Ви існуєте для них тільки тому, що ви можете їм запропонувати, а не через те, що вони можуть вам запропонувати. Якщо вони виявлять щедрість до вас, ви назавжди залишитеся в їх боргах, тому що справжньої щедрості для них не існує. Вони відносяться до вас і, можливо, навіть вважають вас своїм рабом. Деякі з них можуть навіть бути досить сміливими.

3. Ніхто непереконливий настільки, як ця людина

Коли ви нарешті наберетеся достатньо сміливості, щоб залишити відносини з нарцисом, вони зроблять все можливе, щоб повернути вас назад, і більшу частину часу будуть робити це, тому що вони настільки переконливі. Вони будуть вибачатися. Вони будуть загрожувати. Нарцис змусить вас відчути себе найважливішою людиною в світі і скаже вам, що вони змінилися. Вони тримають ваші емоції і будуть нагадувати вам, що ви тут. Про те, що ви належите один одному, ви можете робити великі справи разом. Іноді вони будуть ставитися до вас як до партнера. Дарувати вам подарунки, намагаючись надолужити згаяне. Вони дадуть вам прихильність, яку вони приховували від вас, яку ви так відчайдушно жадали весь цей час. Нарцис зробить все можливе, щоб повернути вас назад, і більшу частину часу буде робити це, тому що він настільки переконливий. Вони вибачатимуться і загрожуватимуть. Вони тримають ваші емоції і нагадають вам, що ви належите ім.

Сумна правда полягає в тому, що нарцис зруйнує не тільки вашу самооцінку, але якщо вони зможуть, вони повністю відберуть ваше відчуття себе до такої міри, що без них ви навіть не дізнаєтеся, хто ви.

Щоб вирватися на свободу, ви повинні прийти до місця прийняття. Ви повинні розуміти, що ця людина ніколи не зміниться, і насильство триватиме вічно, якщо ви дозволите це. Якщо ви стали жертвою нарциса, прийшов час відпустити і рухатися далі!

Ви зустрічали людей з нарцисичним розладом особистості? 

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector