Чому розумні люди мають мало друзів?

Ви розумні, а не самотні, якщо у вас мало друзів. 

У вас є один (можливо, два) кращих друга, які з вами все ваше життя? Ви не дуже соціальна людина. Ви не можете йти в ногу з усім цим.

Це не означає, що ви антисоціальні, ви просто вибірково соціальні. Вам потрібні глибші розмови, щоб ви відчували себе живими, і не так багато людей, з якими ви можете зануритися в глибоку бесіду ..

Підтримка дружби – це постійна боротьба. Іноді ви можете говорити годинами, але іноді не дуже добре відповідаєте і розмовляєте по телефону.

Це не особисте – ви перевіряєте свої телефонні дзвінки навіть від найближчих друзів.

У статті в «Вашингтон пост» Керол Грем, дослідник інституту Брукінгса, яка вивчає економіку щастя, каже: «Отримані дані свідчать (і це не дивно), що люди з високим інтелектом і здатністю його використовувати … менш ймовірно будуть витрачати багато часу на спілкування, тому що вони зосереджені на якійсь довгостроковій цілі».

Хммм. Звучить знайомо?

Ось в чому справа. Ви дуже легко будете спілкуватися з людьми, це не проблема. Це просто формальність, яка вам здається важкою – ви, ймовірно, ненавидите телефон, тому що він нав’язливий і відриває ваші думки від усього, на чому ви глибоко концентруєтесь (а ви завжди на чомусь концентруєтесь).

Ось чому іноді ви не дуже любите спілкуватися – ви віддаєте перевагу використовувати цей час для досягнення своїх цілей. Але це не тому, що ви не любите людей, а навпаки. Вам не подобаються бар’єри, які створює між людьми світська бесіда (яка часто приходить з виходом на вулицю), і ви намагаєтеся уникнути цього будь-якою ціною.

Недавнє дослідження, опубліковане в Британському журналі психології, говорить, що розумні люди досягають більшого успіху з меншою кількістю друзів. «Більш розумні люди відчувають меншу задоволеність життям, частіше спілкуючись з друзями», – йдеться в дослідженні. Подумайте про все, що ви хочете відкрити або досягти.

Тією ж мірою, в якій часта соціальна взаємодія відволікає від досягнення цих цілей, може негативно вплинути на ваше загальне задоволення життям.

Ви не повинні дозволяти нікому змушувати вас відчувати, що з вами щось не так, коли ви ненавидите спілкування і вважаєте за краще мати тільки кількох близьких друзів, з якими ви ділитеся всім своїм світом.

Скільки у вас найкращих друзів?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector