10 дрібниць, які кожен чоловік таємно обожнює в коханій жінці

Деякі дрібниці важливіші від тисячі слів …

Для закоханого чоловіка джерелом позитивних емоцій може стати навіть найбільш непомітна риса або звичка характеру обраниці. Саме ці дрібниці змушують його посміхатися.

Отже, нижче ви зможете дізнатися про ті речі, які подобаються чоловікам в жінках, але про які вони вважають за краще мовчати. І нерідко ці дрібниці мають для них дійсно велике значення.

1. Він посміхається, згадуючи про вас.

Неважливо, працює він напружено в офісі, стоїть у заторі або просто прокручує новинну стрічку в соціальній мережі – в будь-який з моментів він може подумати про вас. І посміхнутися.

І можна сказати, що йому пощастило, якщо в його житті з’явилася жінка, одна думка про яку змушує його серце пом’якшитися.

2. Йому подобається бачити усмішку на вашому обличчі.

Ви коли-небудь звертали увагу, як він змінюється, коли у нього виходить бути смішним для вас? І нехай навіть його жарти були лише частково вдалими, але, чорт візьми, він старався.

Чоловікам подобається бачити своїх коханих усміхненими від душі. Скажемо більше, їм подобається бути джерелом гарного настрою своїх коханих, навіть якщо заради цього доводиться придумувати дурні жарти.

3. Йому подобається торкатися до вас.

Ви можете обійматися на дивані або стояти, притиснувшись один до одного, в очікуванні таксі – хоч би що там було, чоловікам подобається відчувати контакт зі своєю жінкою. Це відмінний спосіб відчути зв’язок з близькою людиною – як фізичний, так і емоційний.

Для чоловіка немає приємніших миттєвостей, коли кохана дівчина тулиться до його грудей або кладе голову йому на плече.

4. Йому подобається, коли ви куйовдите його волосся, поки він веде машину.

Хотів би пояснити це логічно, але все, що можу сказати – це для чоловіка величезне задоволення.

5. Він любить спостерігати за вашим виразом обличчя після поцілунку.

Звичайно, вам не раз доводилося відчувати почуття ейфорії після того, як ви цілували людину, яка вам подобається. Безумовно, після цього вас буквально захльостують емоції, чи не так?

У момент поцілунку ви відчуваєте іскру, яка передається від нього до вас, правда? І найчастіше це почуття ви висловлюєте посмішкою – і це найправильніша реакція.

6. Йому подобається спостерігати, як ви себе весело поводитеся, навіть не усвідомлюючи цього.

Наприклад, ви морщите ніс, коли заливаєтеся сміхом, або ляскаєте його по плечу, коли (трохи) нервуєтеся, або торкаєтеся свого волосся в момент стресу.

У ці моменти ви поводите себе дуже природно, і він помічає це. Він звертає увагу на подібні речі, тому що це те, що виділяє вас серед інших жінок. І йому це подобається.

7. Йому подобається, що поруч з вами він відчуває себе самим собою.

Очевидно, що кожен чоловік (і жінка) повинні докладати зусиль для того, щоб відносини працювали. Але при цьому двом людям може бути абсолютно легко і комфортно разом.

Вони будуть пишатися відносинами, а не самими собою в них. І разом їм ніколи не буде нудно. У найкращі моменти вони будуть глибоко вдихати повітря, дивитися один одному в очі і думати: «Так ось як це буває …»

8. Він любить радитися з вами.

Якщо ви насправді поважаєте людину за її думки і за те, ким вона є, тоді ви з задоволенням звертаєтеся до нього за порадою. Вам хочеться, щоб він розповів усе, що думає з приводу вашої ситуації. Хочеться, щоб він зробив певний внесок у ваше майбутнє.

Якщо близька людина не тільки запитує вашу думку, але дійсно відноситься до нього серйозно, враховує при прийнятті рішень, це по-справжньому хороший знак.

9. Йому подобається, що ви відчуваєте до нього потяг.

Ні, я маю на увазі не тільки сексуальні відносини (хоча жоден нормальний хлопець не буде скаржитися на дівчину, яка сама ініціює близькість з ним); скоріше, мова йде про приємні дрібниці – обійми, поцілунки в щічку, руки «випадковим» чином опинилася на коліні, коли ви сидите поруч …

Це дуже інтимні речі. У ліжку можуть виявитися дві людини, яких просто тягне один до одного фізично, але всі ці солодкі моменти емоційного контакту трапляються у вас тільки з тим, хто дійсно дорогий. Це ті речі, які буквально сплітають вас разом. Вони об’єднують вашу енергію і перетворюють «ти і я» в «нас».

10. Йому подобається дивитися вам в очі.

Коли ви дивитеся в очі один одному, то відчуваєте абсолютну безтурботність. Хочеться, щоб ці миті тривали вічно.

Йому не вистачить слів, щоб описати всі свої почуття. Все, що він зможе зробити, коли вона спитає: «Чому ти так на мене дивишся?» – це посміхнутися і відповісти: «Не знаю …» Але, повірте, цей погляд розповість про кохання набагато більше, ніж будь-які слова.

Ви помічаєте такі дрібниці у поведінці свого чоловіка?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector