10 фільмів, які ви будете переглядати на одному диханні до останньої хвилини

У цьому році на зимові свята вихідних буде чимало. Тож, окрім турбот хатніх, без жодних сумнівів, у вас знайдеться час і на відпочинок. А що може бути кращим, аніж затишний вечір із рідними за переглядом чудового фільму. Якщо із останнім у вас щораз виникає проблема, пропонуємо вам перелік із 10 фільмів, що вразять кожного без винятку. Зберігайте, щоб не загубити!

Ці фільми зачеплять вашу увагу ще із перших секунд і не дадуть вам відволіктись ні на мить до самого фіналу. Стрічки “виробництва” різних країн та без жодних часових рамок. Байдужими ви не залишитесь – це ми вам обіцяємо!

“Безсоння”

У провінційному містечку Аляски подібного не траплялось ніколи. Раптово для місцевих жителів та світу прогриміло вбивство. Жертвою стала 17-річна дівчина.

До місця трагедії миттєво відправляються професійні детективи із Лос-Анджелесу. Головному слідчому, Дормету (його ж зіргав Аль Пачіно) усе спершу видається цілком звичним. Тільки одна раптова деталь змінює його бачення і все різко ускладнює. І цей трепет на вашій шкірі не зникне до самого кінця фільму!

“Одержимість”

Усе трапляється напередодні важливої ділової зустрічі. Успішний фінансист Метью вечеряє у ресторані і раптово помічає свою загадкову колишню, що безслідно зникла два роки тому. Полишивши усі плани, чоловік ставить собі за мету понад усе дізнатись її таємницю.

Втім, на шляху головного героя трапляється нова жінка. ЇЇ теж звуть Ліза. Звичний збіг обставин? Метью ж переконаний, що тільки їй відома таємниця зникнення його колишньої. Детективна історія, що не обійшлась без драми. Рекомендуємо!

“Забираючи життя”

Головний герой фільму – нетиповий серійний вбивця. Його історію розслідує Ілліан Скотт (вона ж Анджеліна Джолі). Пізніше детектив з’ясовує, що вбивці подобається жити чужим життям. Сплачувати рахунки, користуватись кредитками, спати не у своїй квартирі.

“Перелом”

Початок стрічки більш ніж банальний. Зраджений чоловік (Ентоні Гопкінс) прагне смерті своєї дружини.

За розслідування загибелі жінки береться молодий і амбітний прокурор – його зіграв Райян Гослінг. Здавалось би, усе просто: зізнання чоловіка є. Але історія розвивається у кардинально іншому руслі.

“Все найкраще”

В основі фільму – реальні події. Історія базується на розповіді про зникнення дівчини – Кеті Маркс, що була дружиною Девіда Маркса, впливової особи у Нью-Йорку.

“Іспит”

Вісім кандидатів претендує на престижну вакансію. Як відомо, пройде лише одна людина. І все, що для цього необхідно зробити – відповісти на єдине запитання.

“Найкраща пропозиція”

Фільм розповідає історію життя старого авантюриста та директора аукціонного дому Вергілія Олдмана. Разом зі своїм партнером він здійснив чимало афер. І тепер у його будинку є “особлива” таємна кімната. У ній сотні портретів жінок, написані великими майстрами різних епох.

І одного дня у його житті з’являється не менш загадкова жінка. Вона пропонує оцінити усе його майно, що залишилось у спадок після смерті батьків.

“Ілюзія обману”

“Чотири вершники” – так себе називають фокусники, що змогли підкорити серця мільйонів “справжньою магією”. На відкритій сцені команда із чотирьох фокусників здійснила пограбування, яке ошелешило світ. Уряд та поліція і гадки не мають, у чому полягає таємниця їхнього злочину. І у магію вірити теж ніхто не квапиться.

“Транс”

І знову у сюжеті фільму з’являється аукціонний дім. І знову історія доходить крадіжок. Тільки-от раптовий інцидент позбавляє злодія-головного героя пам’яті.

Друзі шахрая та гіпнотерапевта Елізабет допомагають чоловіку пригадати, де він подів крадене полотно. Чим завершиться історія? Такого не очікував ніхто.

“Перш, ніж я засну”

Кінокартина знята за однойменним сюжетом роману британського лікаря та письменника С. Дж. Вотсона. Фільм розповідає про жінку, що втратила пам’ять після аварії. Кожного дня вона прокидається у домі із незнайомим чоловіком та гадає, що їй ще 20. Хоча, жінці насправді давно як 40.

Близькі допомагають їй збирати інформацію докупи. Але чи вдасться жінці пригадати все і дізнатись, що трапилось насправді – час покаже. Втім, єдине залишається незмінним: кожного ранку вона прокидається і не пам’ятає нічого.

“Тринадцята казка”

В основі історії однойменна розповідь всесвітньовідомої авторки Діани Сеттерфілд. За сюжетом фільму, відома письменниця Віда Вінтер запрошує до свого розкішного помешкання Маргарет Лі, щоб та написала її біографію. Втім, загадкова леді розповідає не про себе, а про двох дівчаток-близнючок. Які скелети криються у шафах величезного помешкання Вінтер? Розгадка вас шокує…

Яка історія зацікавила вас найбільше? Діліться у коментарях!

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector