10 казкових фільмів, від яких будуть у захваті дорослі і діти

У нашому світі так багато зла і негативу, що інколи хочеться доторкнутися до чогось прекрасного і відчути чарівну силу доброти та магії. 

Для цього ми підготували для вас підбірку із 10 казкових фільмів, які зможуть занурити у світ чудес і зігріти холодними вечорами.

1. Там, де живуть Чудовиська

Максу часто не вистачає уваги дорослих, які не розділяють з ним жагу до ігор та веселощів. Одного дня хлопець опиняється у парку, де сідає в човен. Він доправляє його у чарівну країну, в якій Макса роблять королем. Неймовірна повчальна історія як для батьків, так і для дітей.

2. Пітер Пен

Фільм переносить нас у чарівну країну, у якій, як і в реальному житті, є позитивні та негативні герої. Це історія про справжню дружбу, щире кохання і дивовижних створінь. І діти, і дорослі зможуть поринути в казку і усміхнутися. 

3. Полярний експрес

Хоча це мультфільм, але не включити його до списку було б злочином. Головний герой давно втратив віру у магію Різдва. Однак йому випадає унікальна можливість проїхатися на «Полярному експресі». Там він дізнається, що таке справжня дружба і більше не сумнівається, що дива існують.

4. Книга джунглів

Цей фільм розповідає про особливий світ звірів, їхні життєві закони і місце людини у дикому середовищі. Художня графіка стрічки передає реалістичне зображення звірів, а динамічний сюжет захоплює увагу з першого кадру. 

5. Хроніки Спайдервіка

Історія цього фільму розповідає про пригоди дітей, які намагаються захистити таємну фантастичну країну. Їм доводиться переживати різноманітні пригоди, застосовувати заклинання і мати справу з феями та ограми. Їхня сила полягає в єдності. Ось чого вчить ця стрічка. 

6. Зберігач часу/Х’юго

Батько залишив своєму синові таємничий механізм, який Х’юго успішно розгадує. Хлопець відправляється у дивовижну подорож, яка приведе його у рідний дім. Пройдений шлях змінить не лише головного героя, але і його оточення. Фільм вчить, що у будь-якій ситуації потрібно залишатися людиною.

7. Місячна принцеса

Марія й не здогадується, що вона — Місячна Принцеса, яка повинна розгадати загадки минулого, щоб врятувати дім свого дядька. Ще одна історія про боротьбу добра і зла, яка стане повчальною для дорослих і дітей.

8. Чарівне срібло

Гноми відповідають за чарівну годину між денним світлом і нічною темрявою. Вона створюється завдяки магічному сріблу, яке викрадають негідники. Перед ними стоїться завдання — порятунок світу від вічної темряви. Чи впораються вони?

9. Попелюшка

Усім добре відомий сюжет цієї казки, але режисер цього фільму зміг інтерпретувати його в сучасній манері. Стрічка розповідає стару історію новими словами. Вона повертає нас в дитинство і залишає приємний післясмак.

10. Пригоди Паддінгтона

Ведмідь Паддінгтон, родом з Перу, опиняється у Лондоні. У нього є велика мрія — знайти сім’ю і стати справжнім англійським джентельменом. Фільм розповідає про пригоди, які випали на долю тварини. Ця чарівна історія вчить шанувати сімейні цінності і показує, як важливо володіти гарними манерами. 

Який із цих фільмів ви б хотіли переглянути?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: