Усі ми знайомі з процесом прибирання і вважаємо, що на цю тему ніхто нічим нас не зможе здивувати. Однак це не так. Люди часто допускають одних і тих самих помилок.
Сьогодні ми хочемо розвіяти 10 найпоширеніших міфів.
1. Ефект залежить від кількості засобів для миття.
Насправді на перший план виходить не кількість, а якість. І важливо застосовувати засоби так, як пише в інструкції. Адже, наприклад, занадто велика кількість піни відштовхує бруд від ганчірки. Таке прибирання буде безрезультатним.
2. Гумові рукавички не дадуть проникнути мікробам.
Справді, ззовні мікроби не доберуться до ваших рук, але всередині утворяться нові через піт, який з’являється під час прибирання. Якщо ваші рукавички неодноразові, то мийте їх після кожного використання і сушіть навиворіт.
3. Найбільше бруд збирається в губці.
Хоча це ще той розсадник бактерій, але не такий страшний, як швабра для миття підлоги. За допомогою неї велика кількість бактерії переносить з однієї кімнати в іншу. Ганчірки зі швабри потребує регулярного прання.
4. Волога ганчірка краще справляється з пилюкою.
Насправді це поширена помилка, бо волога ганчірка розштовхує пил в різні боки. Нею можна витирати поверхні лише після використання анастатичної ганчірки з мікрофібри.
5. Мішок від пилососа чистять лише тоді, коли він повний.
Правда в тому, що це потрібно робити регулярно, бо навіть невелика кількість пилу всередині зменшує силу всмоктування.
6. Оцет – універсальний миючий засіб.
Це твердження частково правдиве, бо в багатьох сферах оцет справді надійний помічник. Хоча є ті речі, для яких він абсолютно не підходить. Наприклад, для миття натурального каменю.
7. Вікна слід мити в сонячну погоду.
Ще один міф, бо миючі засоби швидко висихають під сонячними променями і залишають розводи на поверхні.
8. Штори – найбільший пилозбірник.
Ви не повірите, але найбільше пилу тримають і притягують електронні пристрої. Причиною цього є електричні заряди.
9. Пральні машини самоочищаються.
Насправді в барабані залишається вода, яка згодом випаровується і створює всі необхідні умови для розмноження бактерій. Потрібно регулярно вмикати пралку при 60 ° C без білизни, при якому машина очиститься від бактерій і вапняного нальоту.
10. У морозилці бактерії не виживають.
При -18 ° C бактерії не можуть розмножуватися, але вони не гинуть. Як тільки бактерії опиняться в теплішому середовищі, то одразу прокинуться і почнуть плодитися.
У які з цих міфів ви раніше вірили?