10 найкращих фільмів про кохання

Любов – це прекрасне почуття, яке окриляє, надихає, зігріває, а інколи й засмучує.

Саме таку тематичну добірку фільмів ми для вас підготували. Знайомтеся і обирайте свій фільм про кохання!

Емма і Декстер провели разом ніч після випускного. Між ними був особливий зв’язок, але пара розуміла, що повинна залишитися просто друзями. Адже у кожного були свої плани та цілі на життя. Натомість вони домовилися кожного року зустрічатися в один і той самий день. Зрештою, після 20 років різноманітних перипетій вони вирішують бути разом, але доля мала інші плани…

2. «Любов – це все, що тобі потрібно», 2012 рік (Данія, Швеція, Італія, Франція, Німеччина)

Цей фільм доводить, що любов не знає кордонів, не має часових рамок і обмежень у віці. Батьки готуються до весілля своїх дітей, але й самі потрапляють у вир романтичних почуттів. Герої насолоджуються італійськими пейзажами і згадують свою молодість. 

3. «7 днів і ночей з Мерилін»

Ця стрічка розповідає не лише про історію відомої голівудської зірки, але й про звичайного британського юнака, який закохується у відому актрису. Тим часом жінці як ніколи потрібні були ці почуття.

4. «Любов», 2012 рік (Франція, Австрія, Німеччина)

Жорж віддано кохає свою дружину. Навіть тоді, коли вона стає безпомічною, він не покидає її ні на мить. Не було й мови про те, щоб віддати жінку у притулок для пристарілих. Чоловік взяв на себе усі обов’язки і почав жити за двох. Не віриться, що кохання штовхає людей на такі благородні вчинки!

5. «Остання любов на землі», 2011 рік (Великобританія, Швеція, Данія, Ірландія)

Уявіть, що ви можете обрати лише одне почуття. Що б це було? Зір? Нюх? Смак? Чи, може, дотик? Ця фантастична мелодрама не лише розповідає нам історію кохання двох людей, але й змушує переосмислити життя.

6. «Бойфренд з майбутнього», 2013 рік (Великобританія)

Сюжет побудований на фантастичній подорожі у часі. Однак суть цього фільму у сімейних цінностях і родинному теплі. Ця стрічка демонструє любов можна під різними кутами.

7. «Любов на кінчиках пальців», 2012 рік (Франція, Бельгія)

Романтичний фільм, у якому відбувається боротьба за серце головної героїні. Вона не підозрює, що чоловіки уклали між собою парі, але це стане для неї чудовим досвідом та уроком на все життя.

8. «Париж – Манхеттен», 2012 рік (Франція)

Еліс шанує творчість Вуді Аллена. Вона переглядає усі стрічки з його участю і повторює його фрази. Тим часом її рідні вже багато років намагаються влаштувати особисте життя дівчини. Одного дня прийшов час дорослішати…

9. «Магія місячного світла», 2014 рік (США)

Головний герой цієї стрічки приземлений чоловік, який не вірить в магію чи потойбічне життя. Одного дня друг просить в нього допомоги. Йому потрібно вивести на чисту воду одну пройдисвітку. Звичайно, що це зацікавило чоловіка, але він ще не підозрював, що кінець цієї історії для нього буде неочікуваним…

10. «Винні зірки», 2014 рік (США)

На життя цих підлітків випало багато труднощів. Однак любов настільки сильна, що змогла допомогти їм усе подолати. Та це абсолютно не змінило того факту, що життя швидкоплинне та непередбачуване…

Які з цих фільмів вас найбільше зацікавили?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector