10 найрозумніших тварин у світі

Люди довго спостерігали за тваринами, вивчали їх і проводили різноманітні дослідження, в тому числі й на рівень інтелекту. Завдяки цьому вдалося скласти рейтинг десяти найрозумніших тварин у світі.

Кішка

Почесне 10-те місце займають усім відомі домашні улюбленці. Мозок кішки має вагу близько 30-35 г. Його довжина не перевищує 6 см. У неї достатньо розвинена розумова діяльність, яка дозволяє вирішувати різні завдання, розуміти оточуючих і координувати свої дії. Тварина вміє абстрактно мислити і встановлювати причинно-наслідкові зв’язки. 

Щурі

Незважаючи на маленький мозок (вагою 2 г), гризуни доволі кмітливі. Вони мають добру пам’ять і здані до емпатії. Це віддані істоти, які не лише передчувають загрозу, але й не залишать в біді своїх побратимів. 

Свині

Ці тварини вміють орієнтуватися в просторі і пишаються довгостроковою пам’яттю. За інтелектом свиней можна прирівняти до дітей 3-річного віку. Також вони є хорошими мисливцями на трюфель. 

Серед домашніх улюбленців все більшої популярності набирають карликові свині. Вони приваблюють своїми розмірами, веселою натурою і безпосередністю. 

Восьминоги

Серед усіх безхребетних справжніми інтелектуалами є восьминоги. Вони кмітливі, вміють шукати вихід з лабіринтів, наслідувати інших і навіть обманювати. У них добра пам’ять. Не дивно, що вони піддаються дресируванню. 

Ворони

Ці представники пернатих здатні розв’язувати задачки, вмикати логічне мислення та запам’ятовувати своїх ворогів. Якщо докласти зусиль, то їх можна навчити людської мови. 

Ворони хороші мисливці у полюванню за здобиччю, адже вони наділені навичками злодіїв та брехунів. Вони можуть обманювати один одного, щоб захистити свою їжу. Заради масштабних цілей птахи можуть об’єднати свої сили. 

Слони

Слони здатні переживати цілий спектр емоцій. Вони радіють, сумують та плачуть. З дитинства тварини самостійно дбають про своє виживання. За рівнем інтелекту слона можна порівняти з дитиною 7 років. 

Собаки

Ці тварини відомі нам своєю відданістю, проникливістю й розумом. Вони виконують різноманітні команди і приймають самостійні рішення. Собаки зберігають вірність своєму господарю і готові допомогти йому в скрутну хвилину. Саме ці вірні друзі відчувають чужі переживання і дарують моральну підтримку. 

Орангутанги

У них добре розвинений інтелект, який дозволяє повторювати дії людини. Ці тварини можуть використовувати різні знаряддя праці, розв’язувати свої проблеми, досягати поставлених цілей і розпізнавати власне відображення. Орангутанги мають довгострокову пам’ять, тому піддаються навчанню.

Дельфіни

Вони проживають в соціальних групах, вміють мислити і володіють особливим свистом, який забезпечує комунікацію. Дельфіни здатні піклуватися про чужих немовлят, проявляти свої емоції та рятувати тих, хто потрапив в небезпеку. 

Шимпанзе

Мозок цих тварин легко сприймає інформацію та обробляє її. Вони мають відмінну короткострокову пам’ять. Шимпанзе здатні повторювати за людьми і вчити своїх дітей. Їм вистачає розуму користуватися підручними засобами під час добування їжі. Примати турботливо ставляться один до одного і проявляють теплі почуття різними способами (обійми, поцілунки тощо).

Чи доводилося вам ставати свідком проявів надзвичайного інтелекту тварин?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector