10+ неймовірних фільмів про геніїв, які захоплюють з першої хвилини

На нашій планеті є генії, це не секрет. Ми могли б їх цінувати та захоплюватись ними, використовувати їхні думки, ідеї, винаходи. Та чомусь дуже часто доля геніїв є суворою та нещасною, їх не сприймають у суспільстві, адже вони інші.

Пропонуємо вам переглянути список найкращих фільмів про цих людей.

Людина, яка пізнала нескінченність / The Man Who Knew Infinity, 2015

На початку ХХ століття в Індії жив звичайний робочий Срінівас Рамануджан. Він був бідним та непомітним, але одні роботодавці все ж помітили його математичні здібності,  тож запропонували йому роботу в бухгалтерському обліку. Хлопець погодився, познайомився там із колегами, які, помітивши унікальні здібності нового працівника, порадили йому віднести свої обчислення до одного професора. Так опинився лист бідного хлопця в професора Кембриджу. Тоді життя хлопця змінилось.

Книга Генрі / The Book of Henry, 2016

Йому лише 11 — він ще такий юний хлопчик, але дуже геніальний. Його розважливість дивує усіх, він повністю контролює фінансовий стан своєї мами і будь-які ситуації бачить на кілька кроків вперед. Та якось хлопчик намагався захистити сусідську дівчинку від поганого поліцейського, але все закінчилось провалом. Незабаром хлопчик сильно хворіє, але залишає мамі записки, за якими можна врятувати дівчинку.

Обдарована / Gifted, 2017

Ще одна геніальна дитина, але вже дівчинка. Вона також обожнює математику, але її дядько-опікун планує віддати дівчинку в звичайну школу. Але раптом про геніальність маленької Мері дізнається її бабуся, тоді життя крихітки змінюється.

У пошуках мами / Finding Mother, 2017

Малий Азамат росте в дитячому будинку, навколо нього лише самотні нещасливі діти. Він і сам не знає нічого про своїх батьків, та звідкись дізнається, що його мама, може, в США. Він рішуче вирішує, як туди потрапити. І все ж знаходить шлях — займає перше місце в математичній олімпіаді, його запрошують до США. З Казахстану хлопчик летить до Америки з великими надіями.

Ейнштейн і Еддінгтон / Einstein and Eddington, 2008

Весна 1914 року, ще ніхто не знає про німця Альберта. Уся Європа намагається підготуватись до війни, тому нікому нема діла до науки. Але астроном Еддінгтон помітив теорії Ейнштейна, після чого зацікавлюється його працями. Здається, у людства є шанс на пізнання чогось далекого і нового. Еддінгтон змушений їхати до Африки, щоб під час затемнення переконатись у теорії Ейншейна. Тепер світ стане іншим. В основі фільму реальні події.

Джобс: Імперія спокуси / Jobs, 2013

Головний герой — красивий, сексуальний і дуже вмілий юнак. Він зібрав власну команду таких же цікавих людей, як і він, тож розпочинає створювати власну імперію, яка активно розвивається. Усе було б чудово, але що з реальністю?

Розплата / The Accountant, 2016

Крістіан Вульф – математичний геній, який керує фінансами просто неймовірно! Колись його називали аутистом, так і було, але тепер усе змінилось, бо він — один з найрозумніших на планеті, а ще допомагає злочинцям. Якось він приймає рішення знайти чудового і доброго клієнта і намагається створити робототехніку, але згодом він знаходить справжніх злодіїв, а навколо в той час купа смертей.

Ван Гог. На порозі вічності / At Eternity’s Gate, 2018

Вінсент Ван Гог – справжній герой, геній, фанат власної творчості. Він справді хотів змінити весь світ завдяки своїм картинам. Він був одержимим. Та про нього ніхто не знав, поки він не переїхав до іншого міста і не надихнувся сповна.

Ігри розуму / A Beautiful Mind, 2001

Джон Форбс Неш-молодший – ще один геній математики, який придумав те, що перевернуло світ. Його тепер знають у всьому світі, адже він створив цілу теорію ігор! Але згодом і його особистий світ перевернеться, бо доля вирішує, що в нього все занадто добре.

Всесвіт Стівена Хокінга / The Theory of Everything, 2014

Молодий студент Стівен навчається в університеті та дає непогані результати. Багато викладачів цінують його роботи та пророкують великі надії, славу, геніальність. Здається, англійська космологія має просто вибухнути новими теоріями та їхніми доведеннями. Стівен навіть знаходить друга до душі — молоду й красиву Джейн, та згодом дізнається, що через хворобу помре вже за 2 роки. Але Джейн готова йти до кінця.

Злови мене, якщо зможеш / Catch Me If You Can, 2001

А це той геній, якого називають божевільним. Френк — чудовий актор, злочинець, неймовірний зрадник. Йому лише 21, а він вже був лікарем, пілотом і адвокатом. На своїх аферах він заробив мільйони і чудово живе далі, але з’являється один агент, якого таке не влаштовує і він має впіймати злочинця.

Заповіт професора Доуеля, 1984

Генії бувають різними: хтось добрий, хтось поганий. Деякі навіть здатні на вбивство. Ні, це не стосується Доуеля, який хоче бути безсмертним. Він розробляв багато методик і навіть ділився своїми результатами із друзями, та одного разу він просто зник. Хитрий студент хоче викрасти досягнення вчителя, але тут є ще один сюрприз…

Жертвуючи пішкою / Pawn Sacrifice, 2014

Час Холодної війни. Водночас відбувається чемпіонат світу із шахів. Геніальний та справжній чемпіон світу Борис Спаський має перемогти Боббі Фішера. Але їхня гра перетворюється на щось більше, тепер змагаються не люди, а держави, а самі гравці одержимі перемогою і починають божеволіти.

А ви переглядали якийсь із цих фільмів?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector