10 ознак “нормального чоловіка”

Часто, під час розмови між заміжніми та одинокими жінками можна почути досить цікаву пораду “От знайдеш собі нормального мужика – одразу життя налагодиться”.

Так що це за дивна істота – нормальний мужик? Складається враження, що це тварина, яку занесли в книгу рідкісних видів. Або й взагалі – міфічна істота, як єдиноріг. Здається, що у них є надприродня сила – моментально зцілювати та покращувати жіноче повсякденне життя. Немов він приносить фарби у вашу сіру буденність. Однак, для того, щоб зустріти такого чоловіка, потрібно довго й нудно зустрічатися з різними мудаками й танцювати на тих самих граблях. Коли станеш великомученицею, яка кохала тих козлів невдячних, то може доля пожаліє і на Новий Рік отримаєш таке чудо, як справжній мужик. Ще й бантик збоку почепить. Та і на кожну таких принців не вистачить, тому полюють на такий ласий шматок, немов левиці. Коли впіймали жертву – берегтимуть, як зіницю ока. Але це вже не буде щире кохання, а відвертий нездоровий фанатизм. 

Так що ж такого особливого у чоловіках, що жінки готові повиривати одна одній волосся? 

1.Такий чоловік готовий боротися зі своїми страхами. 

Всі ми люди, наші емоції та почуття не залежать від статі. Кожен має право на страхи та переживання, але  у кожного різне сприйняття. Хтось буде боятися піти до стоматолога, хоча біль вже нестерпна. А хтось боїться розчарувати свого партнера у ліжку…. А нормальний чоловік усвідомлює проблему та готовий її вирішувати. Не думати погано про стоматолога, не боятися поговорити про інтимне задоволення зі своїм партнером. Визнати, що трапляються й погані речі у житті та боротися з ними. 

2. Вміння визнавати свої помилки.

Звісно, що у нашому житті часто трапляються косяки. Ми можемо випадково образити когось, не дотриматися свого слова чи просто втнути дурний вчинок. Вміння визнати свою неправоту – найкраща якісь справжнього чоловіка. Вони не бояться через таке “приниження” втратити корону, в той час, як деякі будуть до останнього доказувати свою правоту. Ще й зроблять вас винним у ситуації. 

3.Правда й чесність у нього в пріоритеті.

Такий чоловік не буде вам брехати про те, що на роботі багато справ, хоча сидить з друзями у кафе та випиває банку пива. Не буде вигадувати казочки про своє фінансове становище та уявний власний бізнес. Ні. Правила гри досить прості – говорити завжди правду. Тоді так можна зберегти довіру у стосунках та уникати конфліктів. 

4.Уникає злих та токсичних людей.

Навіщо себе оточувати людьми, які будуть приносити тільки негативні емоції? Коли такий чоловік почує неправдиві звинувачення про себе чи свою родину, він не буде скандалити та опускатися до такого низького рівня. У нього є своя дієва стратегія. Крок перший – закрити рота своєму опонентові. Крок другий – тримати ситуацію під контролем, адже кулаки тільки погіршать становище. Крок третій – розставити всі крапки над і та назавжди забути про таку людину.

5. Батьківський інстинкт. 

Якщо чоловік любить своїх дітей, його не зупинить ніщо. Ураган чи шалена відстань, розлучення чи навіть падіння комети на Землю – ніщо не стане на дорозі у цього чоловіка. Заради щастя рідних він готовий звернути гори. 

6. Розумний розподіл фінансів. 

Такий чоловік не буде марнотратити гроші на розваги та непотрібні речі. Для нього буде великим задоволенням купити на власні кошти розкішну сукню для дружини чи нові цікаві іграшки для доньки й сина. Він не ставиться до грошей фанатично, однак з розумом розподіляє витрати. 

7.Розуміє, що у кожного є свої потреби.

Хтось може знепритомніти від одного вигляду крові, а іншому буде огидно поміняти памперс дитині, а комусь буде соромно купити в аптеці засоби жіночої гігієни. Однак такі чоловіки можуть днями не митися, адже піт – чоловічий запах і приваблює самок, а охайний манікюр (відсутність бруду під нігтями та задирок) та стильну зачіску нема сенсу говорити. З таких людей виходять нарцисичні коханці, які будуть цінувати тільки ваше тіло. Справжній чоловік розуміє, що під час болючих місячних потрібно купити таблетки та дати дружині час на відпочинок. Самостійно поміняти підгузок дитині, переодягнути та прогулятися з нею у парку. 

8. Психологія чоловіка та жінки – різні поняття.

Справжній чоловік не буде називати жінку “істеричним стерво” та жартувати на дурні теми про її “нестабільну” психіку. Потрібно розуміти, що жінки кардинально відрізняються від чоловіків. Вони по-своєму переживають проблеми, бувають надто емоційними. У них свій погляд на певні життєві обставини. Миле відео з котиками може довести їх до сліз. Чоловік, який любить свою дружину, буде поважати її емоції та дбатиме про внутрішній спокій. 

9. Цінуватиме кохання свого життя. 

Такі чоловіки вміють кохати по-справжньому. Можуть віддавати свою любов та не чекати такого ж вчинку від партнера. Він буде старатися зробити свою дружину найщасливішою на землі, завжди підтримає та підставить своє сильне плече. Берегтиме від всіляких проблем та буде брати на себе відповідальність. По секрету, такі чоловіки – великі романтики. 

10. Чітко знає, чого хоче. 

У нього розписаний план на все життя. Він знає все до дрібниць. Яку квартиру придбати у майбутньому, яка автівка краще підійде йому, а яку обрати для дружини, що сьогодні з’їсти на сніданок та яку каву випити. Таке явище називається “налагоджений внутрішній контакт”. Коли життя підкидає такому чоловікові клубок життєвих трудностей, він починає спокійно та швидко його розплутувати. 

Ви погоджуєтеся з цими правилами? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector