10 ознак, що ви з правильною людиною, навіть якщо у вас все складно

У відносинах бувають момент, коли ви двоє  парі дуже напружені і здається, що вже втратили ті романтичні почуття, та не робіть поспішних висновків.

Згадайте старий та добрий вислів про те, що ніколи не було і не буде ідеальних відносин, адже у всіх своє розуміння ідеальності.

Якщо у вас є взаємоповага і ще декілька дуже важливих факторів, то ваші відносини просто чудові, а цей період варто пережити стиснувши зуби та кулаки, аби далі йти разом і насолоджуватися життям.

Якщо у вас зараз період “все складно”, але у вас є ці ознаки відносин – залишайте спокій та продовжуйте кохати один одного.

1. Ви знаєте, як допомогти один одному заспокоїтися.

Ви настільки рідні, що прекрасно розумієте, що саме зараз потрібно ля вашого партнера.

Розвеселити – розповісти жарт та приголубити? Заспокоїти – влаштувати вечір кіносеансу та запастися смаколиками? А може достатньо просто зараз обійняти та ніжно поцілувати? 

У такі моменти розумієте, що ніхто краще ніж ваш партнер не вміє втішити.

2. Ви один для одного в пріоритеті.

Ніколи не кидайте людину, яка постійно ставить вас на своє перше місце у житті. Вище над колегами, друзями, хобі. Повірте, що це не роблять просто так.

3. Ви поважаєте один одного.

Навіть у найскрутніші моменти повага може покращити ситуацію, бо з нею ви знаєте коли краще промовчати та просто поцілувати.

4. Ви обоє готові докладати зусилля.

Тоді, коли ви не побачите взаємного вогника в очах, що прагнуть покращити стосунки – лиш тоді ви можете залишити цю людину на завжди.

Та якщо партнер постійно працює над вдосконаленням відносин, якщо він старається робити приємнощі – у ваших стосунків є шанс відродитися.

5. Ви довіряєте один одному і відчуваєте себе безпечно в стосунках.

У будь-якої довіри є певний ліміт, тому дуже важливо, аби він ніколи не зменшувався. Саме на довірі базуються міцні стосунки.

6. Ви завжди готові вислухати один одного і підтримати.

Тільки тоді, коли вашій другій половинці не байдуже на те чи поснідали ви перед виходом з дому, чи тепло одягнулися – він вас по-справжньому кохає. Якщо він телефонує не тільки для того, аби розповісти про те, як минув його день, а ще й захопленням та цікавістю буде випитувати про ваші справи – це ваша людина. Бережіть один одного.

7. Ви сваритеся чесно і конструктивно.

Навіть у сварках ви не відключаєте поваги, тому завжди хочете дійти до спільного рішення, а не довести те, що хтось із вас не правий, а хтось має 100 відсоткову рацію.

8. Ви можете поговорити про все.

Тоді, коли вам легко підіймати будь-які теми, коли у вас немає певних кордонів у спілкуванні – ваші відносини будуть справжніми та щирими, адже не буде виникати певної недомовленості, або не доказаності.

9. Ви обидва залишаєтеся оптимістами, попри труднощі.

Життя однакове абсолютно до всіх, проте не всі вміють підлестити життю. Тобто, кожна людина може сприйняти одну і ту ж ситуацію по-різному. Хтось залишиться оптимістом та йтиме далі, а хтось опустить руки, та залишить все на звиклих місцях.

10. Більшість ваших проблем не в стосунках.

Зазвичай ви сваритеся не через те, як ви ставитеся один до одного, а через те, що виникають певні проблеми на роботі, з родичами, або будь-які інші питання, що ніяк не можуть повпливати на вас обох, проте вносить певну нотку негативу до вашого настрою.

Ми запевняємо вас, якщо хоча б одна ознака із цього списку у ваших відносинах – дайте собі шанс бути щасливою з цією людиною!

А ви погоджуєтеся з цими думками?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Anna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector