10 правил щасливого життя

Відноси надзвичайно складна штука, яка складається із багатьох факторів. Аби побудувати щасливе життя із людиною, яка буде тебе підтримувати та поважати потрібно спершу розібратися у собі, та знати золоте правило 20 кроків, про яке ми сьогодні та поговоримо.

Так, ось, між вами та вашим обранцем є рівно 20 кроків.

Скільки ви б зробили на зустріч? 

В ідеалі, ви не маєте робити більше ніж 10 кроків. Адже ви поступово відриваєтеся, пізнаєте людину, якщо не відчуваєте себе із ним на одному рів, де ваші одинадцяті кроки зустрічаються — відпускайте цю особу.

Давайте детальніше поговоримо про всі 10 кроків.

  1. У світі немає випадкових зустрічей. Ми притягуємо собі подібних, нас оточують ті, на кого ми заслужили. Дайте собі чесну відповідь: хто ви? Якщо вам все подобається, продовжуйте пошук, а якщо ні — змінюйтеся, і тоді будете мати того, хто повністю відповідає вашим вимогам.
  2. Є правило бумерангу. Якщо ви мрієте про хороше життя — сійте добро навколо. Якщо ж є злі сторони — викорінюйте. Усі вчинки та слова повертаються до вас в інших особах.
  3. Які асоціації у вас зі словом любов? Довіра, приємно проведений час та багато милостей? Тоді, забудьте про маніпуляції людиною, ревнощі та крики. Тоді, отримаєте те, з чим у вас асоціюється це слово.
  4. Слово не горобець… Ніколи не кидайте пустих слів, адже слово набагато більше зачіпає душу. Перш ніж щось сказати добре подумайте.
  5. Будьте з тією людиною, якій довіряєте 100%. Навіщо витрачати час та енергію на тих, кому ви не можете довірити вийти з дому без вас?
  6. Щирість завжди притягує. Будьте собою та не одягайте масок.
  7. У справжніх відносин немає ціни. Так само, ви маєте розуміти, що вам ніхто нічого не винен і не повинен
  8. Дотики здатні розслабляти та зближувати. Не соромтеся зайвий раз обняти чи погладити людину. Вас це може зблизити.
  9. Не обмежуйте людину, яка з вами у чомусь. Не забороняйте примусово робити йому те, що вам не подобається. Так, ви відштовхнете від себе.
  10. Запам’ятайте, що завжди треба залишатися собою! Не робіть того, що створює для вас дискомфорт. Живіть у своє задоволення.

Поважайте себе, кохайте та будьте коханими!

А ви поділяєте думку про 20 кроків у відносинах?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: