10 причин полюбити Скорпіона

Скорпіони володіють тією пристрастю, яка допомагає пояснити, чому їх люблять, а через секунду вже ненавидять. Є багато фактів, які вам варто знати про представників цього знака Зодіаку, особливо якщо ви закохані або перебуваєте з ними у відносинах. Ось кілька з них:

Скорпіон – 8 знак Зодіаку. До нього відносяться люди, народжені в період з 23 жовтня по 21 листопада. Їх частіше, ніж представників інших знаків, неправильно розуміють, оскільки вони дуже таємничі і по-сексуальному загадкові.

Вони люблять всім серцем

Скорпіони ніколи не бувають нещирими. Коли вони люблять, то люблять всім серцем. Але для початку вони повинні послабити свій, практично непробивний, захист. Вони дуже ретельно підходять до вибору людини, якій подарують своє серцеПредставники цього знака дуже бояться, що їх серце розіб’ють після того, як вони відкриються і довіряться людині. Саме тому вони будуть постійно перевіряти свого партнера, щоб зрозуміти, що він гідний їх любові. Коли вони нарешті роблять свій вибір, то це рішення остаточне і Скорпіон буде любити і піклуватися про свою другу половинку до кінця життя.

У них глибока особистість

Скорпіонам подобається спілкування, але вони не особливі шанувальники світської бесіди. Коли вони знайомляться з кимось на вечірці, то можуть бути як екстравертом, так і інтровертами, в залежності від теми розмови і того, чи привернула ця людина їх увагу. З першого погляду Скорпіони можуть здатися тихими і напруженими. Коли вони добре себе почувають і у них гарний настрій, то представники цього знака Зодіаку жартують, веселяться і можуть стати душею компанії. Коли їх цікавить якийсь конкретний чоловік, вони люблять відразу ж переходити до справи. Скорпіони віддають перевагу глибоким та значущим розмовам на ті теми, які їх цікавлять. Вони не витрачають свій час на світські бесіди або порожню балаканину. Не питайте думки Скорпіона, якщо тільки не готові почути різку або навіть нетактовну відповідь.

Вони веселі

У Скорпіонів досить специфічне почуття гумору, яке одні вважають образливим, а інші – смішним. Якщо ви чутлива людина, то, швидше за все, відреагуєте на жарти представників цього знака закочуванням очей, або ж будете шоковані або ображені. З усім тим, не варто заперечувати, що їхні жарти правдиві. Якщо тема розмови буде Скорпіонам до душі, то вони можуть придумати досить цікавий і веселий жарт. Представники цього знака дотепні і часом навіть саркастичні. Це дозволяє їм побачити іронію практично в будь-якій темі, яку ви обговорюєте. Вони можуть оживити будь-яку звану вечерю своїми пікантними або навіть шокуючими коментарями.

Вони кмітливі і ніколи не здаються

Скорпіони найкмітливіші з усіх знаків Зодіаку. Представники цього знака – сучасні “МакГайвер”, що використовують будь-які доступні засоби для вирішення проблем. (Прим .: МакГайвер – герой телесеріалу, який міг порушити плани лиходіїв, використовуючи свої великі наукові знання – іноді за допомогою однієї лише скріпки і скотчу). Скорпіони наполегливі і можуть впоратися з будь-яким завданням. Вони не здадуться, поки не досягнуть поставленої мети, особливо якщо мова йде про об’єкт їх романтичного інтересу.

Ви можете довірити їм свої секрети

По своїй натурі, Скорпіони дуже потайливі і замкнуті люди, які ніколи не розкривають свої темні секрети. Вони не стануть виносити свої або ваші проблеми на загальний огляд. Вони змушують близьких їм людей завоювати їхню довіру. Зі свого боку, вони дуже вірні і вміють берегти чужі секрети. Представники цього знака не люблять, коли лізуть в їх особисте життя. Проте, вони досить проникливі, тому якщо ви від них щось приховуєте, то Скорпіони обов’язково здогадаються. Завдяки цьому навику з них виходять відмінні дослідники, детективи і шпигуни.

Їм потрібно контролювати ситуацію

Скорпіони – природжені лідери. Їм подобається брати контроль над ситуацією у свої руки, щоб все було так, як вони цього хочуть. Це змушує їх відчувати себе комфортно і в безпеці. Якщо ж вони не можуть контролювати ситуацію, то починають відчувати стрес. Як не парадоксально, але їх потреба в контролі є одночасно як слабкою стороною Скорпіонів, так і сильною. З одного боку, вона дозволяє їм багато чого домагатися, а з іншого – може призвести до проблем в їх відносинах з партнером, особливо якщо вони бояться, що він буде над ними домінувати. Якщо цього вимагатимуть обставини, Скорпіони вдадуться до будь-яких видів маніпуляції щоб утримати контроль у своїх руках. Навіть якщо вони і змушують вас відчути себе головними, насправді це далеко не так.

Вони загадкові

Скорпіони можуть бути відкритими і емоційними, а в наступну секунду – тихими і замкнутими. З ними ніколи не засумуєш. Вони майстри в тому, щоб дізнатися необхідну їм інформацію, при цьому не розкриваючи свої карти. Їх приваблює темна сторона життя. Їм приносить задоволення розгадувати темні таємниці, пов’язані з якоюсь людиною, місцем або річчю. Представникам цього знака подобається потойбічний світ, їх захоплюють злочин, смерть, жахи, надприродне і навіть окультизм. Їм подобається відчувати інших, але самі вони не стануть відповідати на питання, на які не готові відповісти. Якщо ви зустрічаєтеся зі Скорпіоном, то, найімовірніше, відчуваєте, що він знає про вас більше, ніж ви про нього. Представникам цього знака також подобаються криміналістичні телевізійні серіали, такі як CSI.

У них вибуховий темперамент

Скорпіонів може бути досить непросто розлютити, але якщо це все-таки зробити, то готуйтеся до землетрусу потужністю в 8,6 балів за шкалою Ріхтера. Представники цього знака можуть здаватися спокійними, але якщо хтось сильно їх засмутить чи ж похитне їх довіру, то їхня реакція буде схожа на виверження вулкана. Їх злість буде схожа на все те, що ви бачили раніше. Відразу пригадуються слова Халка з однойменного фільму: “Не дратуй мене. Тобі не сподобається, якщо я розізлюся. “Коли Скорпіони виходять з себе, то дають вихід всім тим почуттям, які вони тримали в собі. Їх кривдник зможе на собі відчути відоме жало Скорпіона. Якщо його зрадили, Скорпіон пробачить, але ніколи не забуде. Якщо говорити про помсту, то представників цього знака можна вважати професіоналами. Вони будуть терпляче чекати слушного моменту, щоб помститися.

У них розвинені екстрасенсорні здібності

Скорпіони найбільш чутливі до таких речей серед всіх знаків Зодіаку. Також вони неймовірно спостережливі і проникливі. Представники цього знака можуть розпізнати почуття і емоції людини до такої міри, що можуть дізнатися, що він думає ще до того, як той почне говорити. Вони прекрасно розуміють людську природу. У них немов спрацьовує вбудований детектор брехні, коли хтось намагається їм збрехати. Санта Клаус не єдиний, хто знає, хто з нас добре себе вів у цьому році, а хто – погано. Скорпіони завжди женуться за правдою, що робить їх хорошими слідчими.

Їм подобається фізична близькість

Багато хто вважає Скорпіонів найбільш пристрасними з усіх знаків Зодіаку. Більшість представників цього знака неймовірно cекcуальні. Фізична близькість у відносинах неймовірно важлива для них. Вони терпіти не можуть нудні і одноманітні відносини. Хоч вони і люблять експериментувати в ліжку, це зовсім не означає, що вони готові робити це з першим зустрічним. Скорпіони займаються любов’ю, оскільки потребують глибокого емоційного зв’язку зі своїм партнером, а не просто тому, що хочуть cекcу. Якщо вони хочуть вас в якості свого коханця, значить хочуть займатися цим завжди і тільки з вами. Через таку сильну прихильність до свого партнера, Скорпіони часто ревнують і перетворюються на власників. Вони люблять вас так сильно, що починають вважати, що ви по праву належите ім. Якщо ви перебуваєте в шлюбі з представником цього знаку,

Не має значення, під яким знаком Зодіаку ми народилися, адже наше народження – прославляння нашого життя і тих якостей, які роблять нас унікальними. Нам всім приємно, коли нас вітають в наш день народження. Якщо сьогодні день народження вашого друга або просто знайомого, чому б вам не показати, як ви його цінуєте.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector