10 продуктів, які допоможуть вашій дитині стати розумнішою

Для того, щоб організм зростав здоровим і сильним, йому необхідна велика кількість вітамінів та поживних речовим. А найбільше, юному організму для нормального розвитку необхідні Омега-3 жирні кислоти, які містяться у великій кількості корисних продуктів. Сьогодні, ми поговоримо саме про них!

1. Волоські горіхи.

Волоські горіхи містять в собі велику кількість Омега-3 жирних кислот, які стимулюють роботу мозку. Крім того, у волоських горіхах великий вміст вітаміну Е, котрий покращує когнітивні здібності людини.

2. Авокадо.

Авокадо складається с великої кількості поживних жирів, які стимулюють роботу нашого мозку. Смак авокадо може не одразу сподобатися вашій дитині, тому спочатку варто використовувати його у якості соусу, або подавати разом із тостами.

3. Яблука.

Яблуко дуже часто називають плодом здоров’я – це дійсно так, вони містять велику кількість вітамінів таких як С, В1, В2, Р, Е, в тому числі марганець і калій. Також у яблуках міститься антиоксидант кверцетин, який впливає на концентрацію дитини і укріплює розумові функції.

4. Вівсянка.

Про сухі сніданки варто забути назавжди, оскільки в них немає нічого корисного. А ось вівсянка з фруктами може стати прекрасним варіантом сніданку. Ця проста каша звільняє ваш організм від шкідливого холестерину, а також покращує пам’ять.

5. Яйця.

Фосфоліпіди, що забезпечують нормальну комунікацію клітин головного мозку, складаються з холіну. Саме цей вітамін є найважливішим будівельним матеріалом мозку. 2 яйця в день забезпечують достатню кількість цієї речовини.

6. Йогурт.

У йогурті міститься велика кількість кальцію та білку. Крім того, у йогурті є корисні жири, які впливають на неврологічний стан здоров’я дитини. А пробіотики, які входять до його складу допоможуть підняти дитині настрій.

7. Зелені листові овочі.

Зелені овочі містять в собі велику кількість антиоксидантів, які допомагають організму боротися зі шкідливими вільними радикалами. Крім того, такі продукти допоможуть покращити когнітивні здібності та пам’ять.

8. Риба.

Жирні сорти риби просто необхідні організму вашої дитини, оскільки вони містять Омега-3 жирні кислоти і вітамін D. Такий набір допомагає зміцнити пам’ять, а також уникнути розумових порушень. Просто приготуйте своїй дитині запечений лосось, або скупбрію.

9. Оливкова олія.

В оливковій олії міститься велика кількість мононенасичених жирних кислот, які добре впливають на роботу мозку. Але не варто зловживати цим продуктом і готувати страви у фритюрі. Пам’ятайте, всього у міру.

10. Мигдаль.

Мигдаль чудово підходить для зміцнення пам’яті та покращення когнітивних функцій дитини. Мигдаль складається з великої кількості білка та жирних кислот.

Які з цих продуктів входять у раціон вашої дитини?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector