10 речей, про які потрібно пам’ятати, коли в житті починається чорна смуга

Кожен по-різному сприймає ситуації. Хтось дуже сильно навантажує себе проблемами та входить в депресію, а хтось може легко відпустити ситуацію. Як це їм вдається? 

 1. Сприйняття ситуації.  Будда говорив: «Джерело вашого страждання — ваш опір дійсності». Тобто, якщо ви можете щось змінити в ситуації — зробіть це, а якщо ні — тоді навіщо витрачати час на пусте? Займіться чимось корисним.
 2. Проблема стає проблемою тільки тоді, коли ви самі так починаєте вважати. Обдумайте, що корисного ви можете взяти із ситуації, які життєві уроки взяли для себе — подякуйте всесвіту за досвід і відпустіть проблему. Залиште тільки те, що допоможе в майбутньому.

 3. Цінуйте момент.  В кожному моменті життя є щось дивовижне. Прийде час і теперішнє стане тільки спогадом, отож насолодіться цим зараз.
 4. Не зациклюйтеся на своїх бажаннях. Якщо раптом чогось не виходить досягнути сьогодні, то можливо, якщо краще попрацювати вийде іншим разом? Не зациклюйтеся так сильно. Будьте щасливими кожної хвилини і тоді все буде вдаватися.

 5. Прийміть свої страхи і подякуйте їм. Що таке страх? Це те, що сковує нас, не дозволяє чогось зробити. Та, якщо їх перебороти — ми стаємо сильнішими. 

 6. Не бійтеся відчувати радість. Є люди, яким важко розслабитися та просто бути щасливим. Ба навіть, вони не знають, що таке щастя. Постійно метушаться у своїх вигаданих проблемах і не відчувають життя. Тому, знайдіть те, що по-справжньому вас ощасливлює.

 7. Не варто порівнювати себе з іншими. А якщо і робите це, то тільки задля того, аби покращити самооцінку. Ви не може дозволити собі автомобіль? Безліч людей у світі не можуть зайти ковток води, аби вижити. Порівняння себе з іншими людьми у більш скрутній ситуації — допоможуть вам почуватися впевненіше.
 8. Ви не жертва. Візьміть відповідальність за свою особистість. Відмовтеся від менталітету жертви і боріться за місце переможця.

 9. Все змінюється. І це теж пройде. Якщо зараз чорне, то обов’язково наступне буде — білим. Переборіть себе, зберіть всю силу в кулак та загартовуйтеся даною ситуацією.

 10. Все можливо. Навіть вилікувати 4 стадію раку. Щиро вірте у свою мрію та йдіть до мети.

   

Як ви себе втішаєте в період коли всі проблеми валяться на вас одночасно?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: