Наше життя – і так непроста штука. Доля завжди чатує на нас з неприємними новинами, друзі зраджують, а близькі покидають нас. Тоді навіщо нам додавати собі горя самостійно.
Є декілька речей які потрібно припинити робити все сьогодні, щоб стати щасливими:
- Дозволяти чужим людям впливати на вас. Цих людей не було в вашому минулому, вони й не підуть з вами далі. Вони з’явилися зараз лише для того, щоб випробувати вас і зробити сильнішим. Ніхто ніколи повністю не знатиме що твориться у вашій голові, чи вашому серці. Тому їхні зауваження надто поверхневі, щоб звертати на них увагу. Не давайте чужим думкам зломати себе.
- Соромитися помилок минулого. Не помиляються лише мертві. Поки ви живі, помилки постійно капатимуть на полотно вашого життя чорною фарбою. Але це нормально. Кожен з тих, хто засуджує вас, також помиляється. Не картайте себе, відпустіть минуле. Інакше воно затягне вас, як болото в депресію, апатію і не бажання рухатися далі. Так життя не має ніякого смаку. Припиніть картати себе, живіть далі.
- Чи не знати, до чого прагнути. До щастя та успіху потрібно дійти, але як дізнатися в який бік рухатися, якщо кінцева точка не поставлена. Можливо, ви рухаєтесь в протилежний бік, а можливо хтось нав’язує вам шлях, де вашого щастя немає? Зануртесь у себе. Сядьте відпочиньте і подумайте хто ви є і ким хочете бути. Як далеко вам потрібно піти, чи, можливо, вистачить пари кроків? Знайдіть свій вектор.
- Відкладати «на завтра» найважливіше. А ви впевнені, що завтра наступить? Що завтра ви будете в змозі робити те, чого прагнете? Що завтра буде не запізно? Наша доля така непередбачувана, що дуже нерозумно ігнорувати це і відкладати життя на потім. У нас насправді дуже мало часу. Відмовляйтесь від чогось і обмежуйте себе лише у тому випадку, якщо ваша ціль вимагає цього. Але не дозволяйте страхам і ліні забирати у вас життя.
- Вибирати не робити нічого. Буває так, що в житті настає величезна нудьга. Тоді важко мотивуватися і продовжувати жити з запалом. Буває так, що наші страхи й комплекси заганяють нас в таких глибокий кут, де навіть сонця не видно. Бувають різні причини чому люди стають бездієвими. Але це не життя, а існування. Ніхто ніколи не відчував себе щасливим в апатії до світу і нелюбові до себе. Це неприродно для людини. Працюйте над собою. Спочатку це буде нелегко, але змусьте себе діяти. Не обов’язково починати свій бізнес, можна просто знайти цікаве захоплення.
- Прагнути перемогти в суперечці за всяку ціну. Нетерпимість до чужої правди може позбавити вас багатьох теплих стосунків. Навіть якщо зараз ви праві, завтра можете помилитися. Не визнавати можливості помилитися в суперечках означає, що ви колись опинитеся в дурній ситуації. А те, що ви не можете прийняти свою неправоту може ранити вас, коли ви все помилитесь.
- Тікати від проблем, які потрібно вирішувати. Проблеми мають здатність накопичуватися. Вони, наче маленька снігова кулька, яка котиться вниз, наростає снігом і перетворюється в справжню лавину. Ні, з лавиною без наслідків розібратися ви не зможете. А от маленьку снігову кульку розтопити – простіше простого. Будьте сміливішими та не втікайте від малих проблем, бо одного разу вони можуть наздогнати та накрити з головою.
- Замість рішень винаходити відмовки. Якщо не визнавати свої помилки, то вирішити їх не можливо. Ви не зможете налаштуватися на подолання того, чого не існує у вашій голові. І хоч в реальності ваші дії приносять безліч проблем, але голова ваша в це зовсім не вірить і не шукає шляхів вирішення, бо ви забиваєте її виправданнями.
- Не помічати позитив у своєму житті. Бджола, яка лети полем бачить безліч барвистих і пахучих квітів. А муха, пролітаючи над тим же полем звертає увагу лише на екскременти. Словом, те, що ви шукаєте і впадає вам в очі. Переналаштуйтесь на пахучі та барвисті квіти.
- Не цінувати теперішній момент. Наше життя складається з моментів. Пригадайте як зустрічалися з друзями, навряд чи ви говорили про звичайний робочий день, натомість ви пригадуєте минуло, яке закріплене яскравими моментами. Тому бережіть їх. Насолоджуйтесь кожною хвилиною свого життя.
Що б ви могли додати до цього переліку?
За матеріалами via