10 речей, які чоловіки вважають в жінках огидними

Якщо ви сюсюкаєте, постійно використовуєте зменшувально-пестливі слова і поводитеся, як «блондинка» з поганих анекдотів – це зовсім не мило. Це дратує.

Чоловіки і жінки часом можуть зовсім по-різному дивитися на одні й ті ж речі, і саме в цьому криється корінь здебільшого життєвих непорозумінь.

Повірте, чоловіки вважають багато з того, що вам здається нормальним, абсолютно огидним. Ось кілька пунктів, над якими варто трохи поміркувати.

1. Ви забуваєте видаляти волосся.

Волосся під пахвами. Волосся на ногах. Для багатьох чоловіків це абсолютно не естетично. Це мимовільна реакція, коріння якої зариті настільки глибоко в підсвідомості, що позбутися від них складно.

І якщо ви вимагаєте від свого чоловіка, щоб він завжди був виголеним і гладеньким, то вам доведеться регулярно робити те ж саме зі своєю рослинністю – це буде просто чесно.

2. Ви носите занадто багато макіяжу.

Скажіть, що вам більше сподобається самим – справжнє яблуко або його воскова імітація, навіть якщо вона буде набагато красивішою? Ну так от … чоловіки, як і ви, люблять все натуральне. Так, вони не проти того, щоб ви підкреслили за допомогою макіяжу природну красу, але коли ви «штукатурите» обличчя до такої міри, що самі на себе не схожі … Більшості чоловіків це зовсім не подобається.

А ще у нього може з’явитися відчуття, ніби ви намагаєтеся його обдурити, підмінивши свою зовнішність маскою, створеною за допомогою макіяжу.

3. Ви не знаєте норму в алкоголі.

Повірте, нікому не хочеться слідкувати за дівчиною, яка напилася до такого стану, що не відповідає за свої вчинки. Так що коли ви наступного разу вирішите вирушити в компанії партнера на вечірку, де хочете гарненько розслабитися і випити, переконайтеся, що ви знаєте свою міру.

Якщо ви розумієте, що можете випити більше, ніж вам варто, навчіться говорити «ні» охочим наповнити ваш келих. Чоловіки люблять відповідальних жінок – принаймні, тих, яким не доводиться притримувати волосся, поки вміст їх шлунка проситься назовні.

4. Ви не стежите за волоссям.

Повірте, коли ви виходите з дому, не спромігшись вимити волосся і хоча б зачесатися, це виглядає не кращим чином. Якщо ви робите так на постійній основі, ви не виглядаєте більш «природно». І, скажіть чесно, кому буде приємно з’явитися поруч з вами, коли ви в такому вигляді?

5. Ви поводитеся дріб’язково і меркантильно.

Знайте: більшість чоловіків тягне до мудрих і злегка загадкових жінок, яких цікавить щось ще, крім туго набитого гаманця. І коли жінка, до якої вони відчувають романтичний інтерес, на перевірку виявляється дріб’язковою і меркантильною, це дуже сильно їх засмучує.

Тому якщо ви показуєте чоловікові, що щастя вам можуть принести лише розкішні подарунки, згодом це призведе до того, що він почне відчувати до вас неприязнь.

6. Ви багато курите.

Цей пункт може бути спірним. Багато чоловіків, які палять, не проти, якщо їх жінка час від часу теж буде викурювати сигаретку. Однак більшість некурящих чоловіків може вважати цю звичку серйозним мінусом.

Куріння небезпечне і вкрай негативно позначається на вашому (і не тільки вашому!) здоров’ї. До того ж запах тютюнового диму людям, які не курять, м’яко кажучи, малоприємний.

7. Ви використовуєте ненормативну лексику.

Намагайтеся завжди поводитися чемно, елегантно і стримано – в будь-якій ситуації і будь-яких обставин. Повірте, джентльмена набагато простіше залучити принцесі, ніж пацанці. Так що якщо ви звикли доповнювати кожну свою фразу міцним слівцем … відвикайте від цього.

Почніть більше читати, розширте словниковий запас, і вражайте чоловіків своїм розумом і знаннями, а не тим, наскільки хвацько ви здатні когось «послати».

8. Ви занадто багато загоряєте.

Цей пункт пов’язаний з пунктом «занадто багато макіяжу». Так, чоловіки люблять природну красу (ну, можливо, злегка прикрашену).

Їм не подобається штучний колір обличчя, штучні нігті і вії, штучний загар … Останнє, особливо якщо ви звикли «засмагати» в солярії мало не до чорноти, здатне відлякати деяких чоловіків. До того ж це досить небезпечно для вашої шкіри.

9. Ви намагаєтеся здаватися «миленькою».

Те, що ви сюсюкаєте, як дитина, постійно використовуєте виключно зменшувально-пестливі слова і поводитеся, як «блондинка» з поганих анекдотів – це зовсім не мило. Це дратує.

Чоловікам не подобається, коли їх жінки вдають із себе маленьких дівчаток, які не здатні подбати про себе навіть у дрібницях. Здебільшого їм подобається, коли жінки самодостатні.

10. Ви рясно використовуєте парфумерію.

По-перше, різкий запах «б’є в ніс». По-друге, він може викликати головний біль. Парфум важливий, але використовуйте його розумно.

Що вам не подобається в чоловіках та їх поведінці?

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector