10 речей, які повинна перестати робити кожна пара

Перелік тих речей, від яких необхідно відмовитися для збереження гарних стосунків.

Кожна пара виробляє свої власні правила у стосунках. Але є й загальні позиції, про які говорять психологи по всьому світі. Ось 10 речей, від яких потрібно відмовитися в першу чергу.

1. Приділяти мало уваги вашому партнерові

В інтернеті завжди багато того, що може забрати нашу увагу: листування з друзями, перегляд стрічок в соцмережах, фільми, ігри. Це все, звісно, потрібно людині для відпочинку. Але, якщо ви постійно ігноруєте свого партнера, сидячи в інтернеті, коли він поруч з вами нудьгує, то це початок кінця. Бо звичка ігнорувати людину лише закріпляється у ваших стосунках з часом. Боріться з нею, поки не пізно.

2. Рідко робити компліменти

Жінці не достатньо просто відповідати на питання “Гарно?” або “Смачно?” одним словом “Нормально!”. Вона вважає, що чоловікові не подобається, якщо він сам без запитання не сказав, як же все прекрасно. Але й чоловікам поодинокі похвали та компліменти також недостатні. Скажіть, який він молодець за те, що приніс продукти додому, або вчасно підвіз вас на манікюр.

3. Влаштовувати змагання

Коли два лідери за характером починають стосунки, то це все швидко може перетворитися у змагання. Починаючи від того, хто кому більше повідомлень відправив, закінчуючи тим, хто за кого більше в житті добився. Такі стосунки з часом перетворюються у випробування, а від любові там нічого не залишається. Тому бійтесь порівнянь і змагань, як вогню.

4. Пускати слова на вітер

Слово, випущене на вітер підриває довіру. А довіра – це основа здорових відносин.

5. Говорити більше, ніж слухати

Нам часто властиво перебивати співрозмовника, якщо його думка суперечить нашій. Ми хочемо якнайшвидше направити його на путь істинний. Саме тому ми вигукуємо який він не правий, що все зовсім не так і він нічого не тямить до того, як він закінчив свою думку. Це прояв жахливої неповаги й будь-якому важко терпіти її щодо себе. Вислухайте, а потім говоріть своє.

6. Неуважно слухати

Мовчати також не потрібно. Будьте з людиною у живому діалозі. Повірте, люди відчувають, коли вам нецікаво. Ваш погляд, міміка, жести – всі ці нюанси розказують співрозмовнику, що вам скучно. Якщо декілька разів ваш партнер натрапить на таку байдужість, він перестане ділитися з вами, стане закритим. Тому уточнюйте, ставте запитання, виражайте емоції – демонструйте, що вам цікаво слухати свого партнера.

7. Відкидати стосунки на другий план

Досить просто поставити стосунки у пріоритет, коли ви у букетно-цукерковому періоді. Але далі, коли “жертва захоплена”, фокус ваших інтересів може змінитися. І це часто стає причиною розпаду пар. Будьте міцними не давайте чому-небудь забирати у вас кохання.

8. Постійно критикувати

Навіть квіти в’януть, якщо на них постійно сварити, чи кричати. Що вже говорити про людину? Негативні емоції від постійної критики завдають людині тих ран, через які вона не може повноцінно розвиватися. Тому вона або покидає цю токсичну атмосферу, або “в’яне” в ній.

9. Чіплятися один до одного

Люди мають дотримуватися культури спілкування. Те, що людина вам не чужа, не означає, що з нею ви можете розслабитися. Навпаки, ви повинні прикласти якомога більше зусиль, щоб ваш партнер чув ваші прохання, але не чув докору. Тобто ви мусите підбирати правильні слова, які не будуть зачіпати його, навіть якщо щось вам не подобається. Це не фальш, це прояв повари до свого супутника.

10. Намагатися змінити один одного

Змінити можна лиш самого себе. Зміни ніколи не приходять ззовні. Вони завжди зароджуються зсередини. Тому не тратьте сили дарма. Нічого не вийде. Почніть з себе і мотивуйте свого партнера задуматися над власними змінами.

 А чим би ви могли доповнити цей перелік?

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector