10 речей, які притягують бідність в будинок

Насправді на наш достаток можуть впливати банальні речі, які присутні в нашому домі. Позбувшись від них, ви приберете безлад зі свого життя і знову здобудете фінансове благополуччя. Що ж це за речі?

Заможна, забезпечене життя – мрія кожної людини, а тому грошовому питанню завжди приділяється підвищена увага. Ми багато вчимося, працюємо, рухаємося по кар’єрних сходах, не тільки щоб реалізувати свій потенціал, а й щоб забезпечити себе і свою сім’ю. Часом людина і зовсім відмовляється від відпочинку, розваг, місяцями не бачить сім’ю лише тільки для того, щоб в її будинку був достаток.

Ось тільки освіта, працьовитість і вміння заощаджувати – ще не гарантія безбідного життя! Багато людей непогано заробляють, але при цьому їх гроші витікають «як пісок крізь пальці». Людина намагається економити, розраховує все до копієчки, але в життя втручаються обставини і проблема достатку лише посилюється. Непередбачені витрати, зриви домовленостей, втрата роботи, штрафи, прострочення платежів – людині починає здаватися, що на неї навели порчу!

Насправді на наш достаток можуть впливати навіть банальні речі, які присутні в нашому домі. Позбувшись від них, ви приберете безлад зі свого життя і знову здобудете фінансове благополуччя. Що ж це за речі?

1. Годинник, який зупинився 

Годинник, який зупинився, символізує застій і відсутність розвитку. Але особливо небезпечний зламаний годинник, яки не можна запустити, змінивши батарейки. Такий предмет буде притягувати руйнівну енергію в будинок, а значить, в ньому не буде місця для гармонії і достатку.

Проведіть інспекцію будинку, перевіривши роботу всіх знайдених годинників. Це можуть бути не тільки настінний, але і наручний годинник, що зберігається в коробках з іншим мотлохом. Терміново полагодьте або викиньте ці речі з дому. Ось побачите, через деякий час ваші проблеми з грошима забудуться, як поганий сон.

2. «Мертві» речі

Вкрай небезпечними для вашого фінансового добробуту можуть стати різні «мертві» речі. До них можна віднести засохлі і зів’ялі квіти, засушені жучки і метелики, опудала тварин і птахів, вироби з пір’я, що висять на стіні роги, розстелені на підлозі шкури, в загальному, все, що колись жило і розвивалося, а тепер спочиває в вашому будинку, та ще й у вигляді прикраси.

Всі ці речі символізують смерть, а значить, будуть відштовхувати від вашого житла удачу, в тому числі і грошову. Просто розгляньте свій будинок з цієї точки зору і приберіть з нього всі речі, які можуть перешкоджати потоку позитивної енергетики в ваш будинок. Тільки тоді в ньому оселиться гармонія, яка посприяє появі у вас достатку.

3. Сміття і мотлох

Скупчення сміття і мотлоху в будинку несе в собі винятково погану, руйнівну енергетику. Будинок, де в кожній кімнаті безлад і маса непотрібних речей, а на балкон і зовсім не можна вийти через величезне скупчення мотлоху, ніколи не стане центром достатку. Серед цього безладу в голові людини не виникнуть геніальні творчі ідеї, які допомогли б їй збагатитися. Більш того, в брудному і запущеному будинку чоловік банально не зможе відпочивати, щоб проявляти себе на робочому місці.

Тому, якщо вас турбує стан своїх фінансів, негайно займіться прибиранням в будинку! Приберіть з нього зайві речі, наприклад, підшивку старих газет, лижі, що покрилися пилом, техніку, що вийшла з ладу. Нарешті, розставте все по своїх місцях, помийте підлогу і протріть пил. Коли ваше житло засяє затишком і чистотою, відтік грошей з вашого будинку припиниться.

4. Старі і порвані речі

Прибирання у квартирі, покликане зберегти ваш достаток, не повинне обмежуватися виключно балконом, предметами меблів і запорошеними полицями. Центром наведення порядку повинна стати гардеробна кімната або шафа з речамиНегайно позбудьтеся від порваних і поношених речей, від речей, які викликають у вас неприємні емоції і не викликають бажання одягати їх. Якщо ви виявили кофточку або джинси, які не надягали два роки, а то й більше, відправляйте їх на смітник. Туди ж повинні піти і речі без пари. Шкарпетка, черевик або рукавичка, яка не має пари, навряд чи стане в нагоді вам в майбутньому, а вплинути на наявність грошей у вас в кишені може дуже навіть серйозно.

Носіть нові, чисті і охайні речі навіть коли знаходитесь вдома, далеко від сторонніх очей. Це буде запорукою гарного настрою і грошового достатку.

5. Поламані речі

Будь-яка поламана річ, чи то похилені дверцята тумбочки або перегоріла лампочка, це точка скупчення негативної енергії. І чим більше таких точок, тим важче людині зберегти бажану гармонію, а разом з нею і свій достатокДуже небезпечною в цьому плані є битий посуд. Їсти з тріснутої тарілки або пити з битої чашки, значить жити постійно потребуючи чогось. Не менш небезпечні і різні витоки води. Якщо у вас протікає зливний бачок, або поламаний кран на кухні, з якого постійно капає вода, потік грошей, що залишають ваш будинок, буде тільки збільшуватися.

Покажіть себе справжнім господарем! Відремонтуйте кран, прикрутіть нову петлю до дверцят, замініть битий посуд новим, і ви помітите, що ваші витрати поступово мінімізуються.

6. Розбиті дзеркала і скло

Поламані і розбиті речі наповнюють будинок негативною, відразливою енергією, що не сприяє накопиченню. Але коли справа стосується розбитого дзеркала або тріснутого скла, обставини можуть складатися зовсім недобре. Це ще більш небезпечні знаки, які символізують втрату. Вони можуть призводити господарів будинку до важких хвороб і фатальних наслідків, можуть буквально розорити людину і поставити її перед необхідністю продати будинок.

Що характерно, небезпека таїть у собі не тільки тріснуті шибки і розбиті дзеркала, що знаходяться в будинку. Якщо такі пошкодження є на автомобілі, їх також слід негайно усунути.

7. Пошарпаний збиральний інвентар

Зверніть увагу і на інструменти, якими ви прибираєте житло. Якщо вони знаходяться не в належному стані, вони також можуть відводити від вас гроші. Погодьтеся, набагато приємніше підмітати в хаті пишним віником, мити підлогу новенькою ганчіркою і витирати пил красивою щільною ганчіркою. Зношений інвентар буде погано справлятися зі своєю функцією, а значить, навіть після прибирання гроші дрібними струмочками будуть залишати ваш будинок.

Регулярно оновлюйте інструменти для прибирання в будинку. З особливою обережністю слідкуйте за віником, адже з давніх-давен цей предмет використовували для захисту будинку від негативу.

8. Сміття в гаманці і кишенях

Щоб вас не торкнулася бідність, регулярне прибирання потрібно проводити не тільки в будинку, але і в гаманцях, а також в кишенях одягу. Там ви завжди знайдете монети, прокомпостовані талончики, непотрібні візитки, залишені записки та інший непотріб, серед якого часом і гроші складно відшукати. Ці речі потрібно нещадно виидати.

До слова, придивіться і до самого гаманця. У ньому не повинно бути дірок, він не повинен бути рваним, пом’ятим або деформованим. Гроші не будуть залежуватися в неохайному гаманці, а тому, регулярно міняйте його на новий і красивий. У нього гроші будуть проситися самі.

9. Негативні фотографії та картини

Ви звертали увагу, які картини і фотографії висять на ваших стінах? А які фото зберігаються у вашому фотоальбомі, в папках комп’ютера і телефону? На грошовий достаток впливає все, в тому числі і перераховані зображення.

Простудіюйте стіни будинку, фотоальбоми і фото на гаджетах. Фотографії зі сценами насильства, із зображенням апокаліпсису і різною чортівнею повинні бути негайно викинуті і видалені. Туди ж варто відправити зображення бідності, занепаду, розрухи, а також будь-які фотографії, які викликають у вас неприязнь, смуток або розчарування. Замініть їх позитивними картинами, що викликають у вас приємні емоції. Вони будуть надихати вас на нові звершення і відкриття.

10. Зіпсовані символи багатства

У кожному будинку напевно знайдеться кілька символів багатства, що привертають до вас і ваших близьких фінансове благополуччя. Це може бути грошове дерево або статуетка, що зображає бога Хотея, пов’язані червоною ниткою китайські монетки або прибита над вхідними дверима підкова. Всі ці символи процвітання повинні бути доглянутими і мати належний вигляд.

Якщо на цих предметах з’явилися відколи, тріщини або вони зовсім зіпсовані, від таких символів достатку краще позбутися і замінити новими. Не варто шкодувати їх. Суть не в кількості таких статуеток або квітів, а в їхньому фінансовому стані. Навіть один символ багатства принесе вам бажане процвітання, якщо ви будьте доглядати за ним!

Бережіть себе і будьте багаті не тільки матеріально, а й духовно!

А як ви вважаєте, чи дійсно ці речі впливають на ваш фінансовий стан?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector