10 речей, які українки обожнюють, а француженки викидають на смітник

Кажуть, що Франція – одна зі столиць моди та краси. Воно й не дивно, адже, здається, що там фешн-бутиків у рази більше, аніж продуктових магазинів! 

Але що відрізняє українок від істинних француженок? Це стиль одягу. Повірте, прочитавши ці пунктики ви дуже здивуєтеся – те, що ми дуже любимо одягати, француженки викидають на смітник! 

1. Бюстгальтери з пуш-апом. Француженки вважають, що краса – це не про пишні груди. Тому надають перевагу бра без підкладок. 

2. Багато перснів. Для них це дешевий несмак, жінки цінують мінімалізм у прикрасах. А ми, українки, ледь не на всі пальці готові начепити персні та ходимо, які ті сороки!

3. Джинси-бердовки. Француженки вже давно забули про штани, які носили колись у 2000-х. Вони надають перевагу джинсам, які сідають на талії і так підкреслюють свою витончену фігуру.

4. Яскравий макіяж. Ця тема перекликається з прикрасами. Вони не наносять яскраві тіні та не малюють губи червоною помадою. У них популярний тренд на натуральну красу. 

5. Дешеві сумки з неякісних матеріалів. Француженки готові душу продати за дорогу та вінтажну сумку, а не китайську підробку. 

6. Високі підбори. Француженки надають перевагу комфорту, а не великим шпилькам, які цокотітимуть по всій вулиці, як кінь копитами. Для них каблуки – це несмак та вульгарщина. Для повсякденної ходьби вони взувають кросівки, а для вечірнього виходу – лофери або ж танкетки на низькій підошві.

7. Відверті сукні з великим вирізом. Відома паризька модель Інес де ля Фрессанж казала “Ви повинні одягатися так, щоб почуватися комфортно, а не виставляти себе на показ публіці”. 

8. Яскраві відтінки в одязі. Парижанки надають перевагу спокійним пастельним відтінкам. Хіба можуть додати цікавий акцент у вигляді сумки чи хустинки, але щоб ці кольори гарно комбінувалися. 

9. Неякісне взуття. Коко Шанель казала “Жінка у хорошому взутті ніколи не буває не красивою”. На вулицях Парижу ви ніколи не побачите жінок у старому чи брудному взутті, парижанки за цим дуже слідкують. У них навіть взуття, якому декілька років, виглядає так, немов його щойно придбали у модному бутику. 

10. Тимчасові тренди – не про француженок. Звісно, вони слідкують за модою, але гардероб складається на 90 відсотків зі звичайного, базового одягу. Жінки ніколи не будуть скуповувати весь магазин заради нового стилю, адже чудово розуміють, що мода – це тимчасове явище. 

Ви погоджуєтеся з такою думкою? Чому? 

Daryna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector