10 речей, які відбуваються, коли ви після токсичних стосунків зустрічаєте хорошого хлопця

Поступово ви зцілюєтеся і знову стаєте собою. Ви йдете назустріч новому коханню. Цього разу – все правильно.

Коли ви перебуваєте у токсичних відносинах, то до кінця навіть не усвідомлюєте, наскільки негативно позначаються вони на вас. Так буде до тих пір, поки ви не розірвете цей зв’язок …

Ось тільки ви звикли і ніяк не наважуєтеся піти. Йдеться про найсильнішу прихильність. Ви з року в рік сподіваєтеся, що все зміниться на краще. Докладаєте чимало зусиль для того, щоб продовжувати підтримувати ці відносини.

Навіть якщо ви в якийсь момент і підете, не виключено, що повернетеся. Ви будете повертатися знову і знову, тому що будете сумувати за цією людиною..

Все змінюється тоді, коли ви зустрічаєте дійсно хорошого, гідного вас хлопця. Як тільки це відбувається, ви розумієте, наскільки руйнівними були попередні стосунки. Розумієте, наскільки вони травмували вас. Через це ви навіть можете спочатку відштовхувати від себе того, хто дійсно гідний вас.

Все тому, що ви не звикли, щоб з вами поводилися чесно і з повагою. Ви не звикли до зрілих і здорових відносин.

1. Ви готові виключно до гіршого.

Переживши нездорові відносини, ви перестаєте довіряти будь-кому. Ви не довіряєте навіть собі.

Якийсь час вам здається, що хороших хлопців просто не існує. Все тому, що ви занадто довго надавали значення зовсім не тим особистісним якостям, на які дійсно варто звертати увагу.

Ви мирилися з дуже багатьма чинниками і давали шанс людині, яка вас не заслуговує.

2. Ви занадто багато думаєте і аналізуєте.

Вам здається, що всі люди в цьому житті переслідують виключно свої інтереси і брешуть. Це нормально, адже ви не раз ловили свого колишнього на брехні. Ви не вірите, що люди можуть бути з вами щирими і чесними.

Ви робите неправильні висновки і ставите під сумнів слова дійсно хороших людей. Всьому виною одна людина, яка дуже погано повелася з вами в минулому.

У якийсь момент вам буде необхідно все пояснити вашому новому чоловікові. Ви розповідаєте йому про те, чому ви нікому більше не вірите. Ви помітите, що ваше пояснення спантеличило його. Він не може зрозуміти, яким чином хтось міг закласти вам в голову подібні думки. Все, чого він хоче,  допомогти вам викинути їх з голови.

3. Ви думаєте, що все занадто добре, щоб бути правдою.

Ваш новий чоловік дуже добре до вас ставиться. Вам здається, що тут щось не так. Все дуже добре, щоб бути правдою.

Ви чекаєте, коли ж вдарить грім, і він покаже вам своє справжнє обличчя. Чекаєте, що одного разу все просто закінчиться. Ви розлучитеся, і він навіть не пояснить, чому. Але цього не відбувається. День у день цей чоловік доводить, що чесний з вами. Він не давав і не дає приводу для сумнівів.

Ваша недовіра родом з минулого. Ви не довіряєте тому, що колись у вашому житті було надто багато брехні.

4. Ви намагаєтеся відштовхнути від себе чоловіка, який любить вас

Чоловік з вашого минулого змусив вас повірити в те, що ви не заслуговуєте нічого кращого в цьому житті. Саме тому, коли ви отримуєте це найкраще, то всіма силами намагаєтеся його відштовхнути.

Ви боїтеся, що у вашому житті дійсно може з’явитися щось гарне. Ви не хочете переживати втрати. Не хочете, щоб вам знову було боляче. Через це ви всіма силами намагаєтеся задушити щось прекрасне в самому зародку.

Згодом ви зрозумієте, що новий чоловік зовсім не такий, як ваш колишній. Коли ви будете намагатися його відштовхнути, він схопить і міцно притисне вас до себе. Він не дозволить вам втекти.

5. Ви чекаєте сварок і конфліктів.

Ви чекаєте, коли між вами станеться зіткнення. Ви даремно очікуєте. Між вами не буває серйозних сварок, тому що ви обидва прагнете до компромісу.

У якийсь момент на душі стає легко. Адже ви приходите до розуміння того, що адекватні люди не розлучаються в той момент, коли в стосунках з’являються перші труднощі.

6. Ви часто вибачаєтеся.

Ваш новий чоловік буде часто шукати відповіді на запитання про те, чому ви так часто перед ним вибачаєтеся. Він буде бачити біль в ваших очах. Біль, який був в минулому. Саме він привчив вас сумніватися в собі.

Хороший хлопець буде бачити, що вам важко знову полюбити, адже вам вже розривали серце на клаптики. Він буде говорити вам про те, що все добре. Все гаразд.

Закохавшись в дівчину, яка в минулому пережила нездорові відносини, він спробує переконати в тому, що вона не заслуговувала всього цього болю. Він змінить все її уявлення про відносини, стане тим хорошим винятком з правил.

7. Думаєте про те, а чи не буде цій людині краще без вас.

Ви думаєте, що новому коханому буде краще без вас. Це не так. Він дійсно зробив ваше життя кращим, але і ви теж прикрасили його шлях.

Ви боїтеся знову любити. Боїтеся підпустити когось занадто близько. Просто пам’ятайте про те, що ви прекрасні. Ви чутливі. Вмієте співчувати. Сильні і вмієте проявляти розуміння. Ви нікого не засуджуєте. В цьому і проявляється ваша справжня краса.

У минулому ви змогли любити людину, яка цього зовсім не заслуговувала. Ви знайшли в ньому щось хороше і дали йому шанс. Боролися за ці відносини до останнього. Тепер прийшла черга вам випробувати взаємну любов.

Ви не звикли до таких відносин, які у вас з’явилися. Однак саме цього ви і заслуговуєте.

8. Ви щосили намагаєтеся показати чоловіку, як сильно його любите.

Нарешті, настав той момент, коли ви прийняли нові відносини. Ви готові любити всім серцем. Не перестарайтеся. Не думайте, що ви повинні постійно доводити свою любов.

Чоловік з вашого минулого змусив вас повірити в те, що ви недостатньо сильно старалися. Через це вам часто доводилося ламати себе, в спробах довести свою відданість.

Усвідомте, вам не потрібно нічого доводити. Просто ваш колишній не заслуговував всього того, що ви йому намагалися дати.

9. Ви починаєте довіряти.

У якийсь момент ви наважитеся і розповісте все про минулі відносини. До цього часу ви вже будете довіряти йому. І ви побачите, що він не злякається і не спробує втекти.

Чоловік з вашого минулого заклав вам в голову думку про те, що в любові ніколи і нічого не буває просто. Він змусив вас думати, що, відкриваючись перед людиною, ви проявляєте слабкість. Ось вам і доводилося бути кам’яною брилою. Тільки так ви змогли пережити всі ті жахливі речі, яких не заслуговували.

Але при цьому всьому ви стали мудрішими і сильнішими. Ваша щира друга половинка обов’язково оцінить це. Любитиме вас ще більше за те, що ви все подолали і залишилися прекрасною людиною.

10. Ви усвідомлюєте, що таке справжня любов.

Ви починаєте розуміти, що ваші колишні відносини були засновані зовсім не на любові. У любові немає місця для болю і принижень. Любов не повинна закінчуватися розбитим серцем, яке ви потім змушені збирати по шматочках.

Справжня любов – це коли з вами не намагаються грати, маніпулювати і не хочуть завдавати болю.

Ви розумієте, що в минулих відносинах не було любові. Ваш колишній лише намагався підпорядкувати вас собі.

Поступово ви зцілюєтеся і знову стаєте собою. Ви безстрашно йдете назустріч новому коханню. Цього разу – все правильно.

Справжня любов зцілює. Саме це і зробив той, хто зараз поруч з вами.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector