10 рис, які всі чоловіки таємно хочуть в своїй дружині

Жінкам обов’язково до прочитання!

1. Добре серце.

Добра, любляча, турботлива. Коли вона йому посміхається, він не може не посміхнутися у відповідь. Жінка, яка випромінює тепло зі свого серця, і робить різні приємні дрібниці для нього просто тому, що любить. З такою він з радістю захоче одружитися.

2. Розуміння і співчуття.

Чоловік хоче, щоб його дружина співчувала йому, підтримувала його і мотивувала на більше. Для нього це запорука успішних стосунків. Адже життя повне труднощів, з якими вам доведеться зіткнутися, і він хоче дружину, яка зможе з усім цим впоратися разом з ним, як одна команда.

3. Амбіції.

Крім того, що вона має підтримувати і заохочувати чоловіка, у неї мають бути і свої цілі і мрії. У амбітної жінки є своє уявлення про власне майбутнє, і вона рішуче налаштована його реалізувати. Це жінка, з якою можна підкорити світ.

4. Стабільність.

Протилежність непостійності. Якщо вона непередбачувана, важко передбачити, як вона поведеться в певній ситуації.

З іншого боку, – це стабільність у стосунках Не варто бути однією в період залицяння, і різко міняти свою поведінку відразу після весілля.

5. Старання.

Чому зникає іскра і романтика? Тому, що люди перестають старатись в стосунках! А потрібно всього трохи зусиль, щоб це зберегти: якісь маленькі сюрпризи, особисті традиції, інтимні розмови.

Жінка, яка продовжує робити те, що від самого початку подобалося в ній чоловікові, показує, що хоче бути поруч.

6. Однакові цінності.

На жаль чи на щастя, але як би нам не подобалась людина, для тривалих стосунків важливі єдині цінності. А це те, як ми були виховані, у що ми віримо, в чому переконані, як ставимося до себе і до інших.

7. Фізична привабливість.

Без цього стосунки просто не почнуться. Але привабливість важлива і для збереження стосунків. І в цьому у кожного чоловіка свої важливі пункти.

8. Прихильність і відкритість.

Кожному чоловікові важливо, щоб його жінка порозумілася з його друзями і рідними.

9. Почуття гумору.

По-перше, жінка просто має розуміти жарти свого чоловіка, щоб між ними склалися стосунки, і ніхто нікого не дратував. А по-друге, почуття гумору допоможе долати важкі періоди сімейного життя.

10. Любов і прихильність.

Чоловікові важливо відчувати, як жінка сидить під його крилом, відчуває себе в безпеці поряд з ним і довіряє йому. Жінка, яка всім своїм виглядом показує, що хоче бути поруч, незважаючи ні на що.

Біля скількох пунктів ви точно можете поставити галочку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector