10 способів закохати в себе чоловіка

Звичайно, що насилу милим не будеш. Неможливо змусити іншу людину відчувати те, чого немає. Однак це не означає, що потрібно розчаровуватися й опускати руки. Адже з кожного правила є винятки. І в цьому випадку існує декілька способів привернути увагу вашого об’єкта кохання.  

Не розраховуйте на те, що брехня чи маніпулятивні дії зможуть привести до чогось хорошого. Краще скористайтеся наступними 10 порадами:

1. Будьте собою

Ця істина всім відома, але часто ми нею нехтуємо. Не приховуйте свого внутрішнього “Я”. По-перше, вам не вийде завжди вдавати ту, ким ви не є. По-друге, можливо вас покохають саме за вашу унікальність. 

2. Робіть добро

Саме доброзичливість високо цінується іншими. Однак вона не повинна проявлятися лише на ваших словах. Свої наміри потрібно підкріплювати вчинками. Доброта повинна йти від щирого серця. 

3. Зверніться по допомогу

Цей вчинок свідчить про те, що ви довіряєте іншій людині і розраховуєте на неї. Усім хочеться почувати себе потрібними та важливими. Не сумнівайтеся, що прохання про допомогу зробить вас ближчими.

4. Поводьтеся впевнено

Не соромтеся написати першою чи проявити іншу ініціативу в спілкуванні. Головне, щоб це не було надто нав’язливо. Продемонструйте свої рішучі наміри, інтерес та зацікавлення у влучний момент.

5. Станьте друзями

Більшість міцних стосунків починають з дружби. Спочатку люди дізнаються один про одного, проводять разом багато часу, а потім розуміють, що їм комфортно вдвох. Тоді з’являються романтичні нотки. Такі відносини будуть сповнені взаєморозуміння. 

6. Навчіться слухати

Станьте хорошим співрозмовником, адже вміння чути необхідне для здорових стосунків. Вам потрібно не лише ділитися своїми переживаннями, але й проявляти емпатію до подій, які відбувають в житті вашого партнера.

7. Підтримуйте зоровий контакт

Очі – це дзеркало душі. Одним поглядом можна сказати більше, ніж сотнями слів. Спробуйте використати цей метод, щоб показати свій інтерес і розпалити взаємну іскру. 

8. Дбайте про свій зовнішній вигляд

Жінки не бувають не красивими. Жінки бувають недоглянутими. Потрібно розвивати почуття смаку, навчитися підкреслювати свої переваги, маскувати недоліки і дотримуватися елементарних правил гігієни та охайності.

9. Знайдіть спільні інтереси

Можливо ваше хобі чи спільний друг стане тим пуском, який запустить процес вашого спілкування та зближення. Знайдіть точки дотику, з яких може розпочатися ваша історія кохання. 

10. Прийміть залицяння 

Якщо ви проявили ініціативу і зробили перший крок, то пора дати можливість партнеру рухатися вам назустріч. Не спішіть і терпляче зачекайте, коли він почне демонструвати взаємний інтерес. 

А якими способами користуєтеся ви, щоб привернути чоловічу увагу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector