10 стильних і ефектних варіантів стрижки «Італійка» для жінок 40-50 років

Стрижка — це важлива складова жіночого образу, яка може приховати недоліки та підкреслити достоїнства. Особливу увагу на це слід звернути зрілим жінкам, адже після 40 правильно підібрана шевелюра може додавати молодості та свіжості. Тож зверніться до професіонала, який зможе дати вам цінні поради і майстерно втілити їх в реальність. 

Ми підготували для вас 10  стильних варіантів італійської стрижки. Вона додає жінкам вишуканого та елегантного вигляду. 

Помірно короткі пасма. 

Ця стрижка не вибаглива до структури волосся, але її можна зробити на волоссі хоча б невеликої довжини. Зовсім короткі пасма доведеться відростити, щоб отримати бажаний результат. 

«Італійка» зручна для укладки і може коригувати силует і форму обличчя. 

Поєднання стрижки з гривкою. 

За гривкою можна приховати усі недоліки зрілої шкіри. Щодо її форми, то вона повинна, в першу чергу, личити вашому обличчю. Сама ж стрижка буде мати гарний вигляд як з прямою, так і з діагональною чілкою. 

«Італійка» і коротка гривка. 

Каскадна побудова стрижки буде гармонійно виглядати і з короткою гривкою. Однак, знову ж таки, варто враховувати особливості вашого лиця. Такий варіант личитиме жінкам з тонкими рисами обличчя і виразними очима.  

Укладка стрижки. 

 

 

Її можна легко вкласти самостійно, орієнтуючись на власні вподобання. Якщо стрижка виконана правильно, то у вас не виникне жодних проблем. 

А вам подобається такий варіант стрижки?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: