10 якостей жінки, яку не можна відпускати

Кожен чоловік повинен цінувати жінку, яка володіє наступними рисами:

1. Вона здатна зробити перший крок.

Жінка неодмінно чекатиме на прояви ініціативи й інтересу зі сторони чоловіка, але вона може першою написати повідомлення або зателефонувати. Не нехтуйте відносинами з такою обраницею.

Вона не чекає, що всі навколо впадуть до її ніг. У її розумінні відносини – це вклад обох сторін, тому вона готова працювати над їхнім розвитком. Така позиція жінки вартує поваги й захоплення.

2. Ви дійсно небайдужі їй.

Будь-які стосунки приречені, якщо обидві сторони однаково не зацікавлені один в одному.  Будьте пильними: бережіть ту жінку, яка проявляє до вас інтерес й турботу. Адже вона має серйозні наміри і не буде грати з вами ігри. 

3. Вона завжди до вас ставиться з повагою.

Не потрібно сприймати шанобливе ставлення, як належне. Однак повага з боку жінки – це чудова ознака.

Якщо ваша обраниця дозволяє собі принижувати вас, привселюдно критикувати, насміхатися і знецінювати усі ваші старання, то подумайте двічі, чи вартують такі стосунки вашого часу й сил. 

4. У неї є власне життя.

Така жінка є повноцінною особистістю з власними інтересами, роботою, друзями й захопленнями. Вона шукає собі партнера, який буде йти поруч, а не відчайдушно хапатися за чоловіка, який нібито має стати її рятівним кругом. 

З жінкою, яка робить вас своїм сенсом життя, відносини переростуть в залежність. Страх втрати буде постійно сидіти у свідомості обраниці і штовхати її на неоднозначні вчинки.

5. В її житті все більш-менш добре і без вас.

Якщо у жінки хороше життя, тоді її наміри будувати стосунки з вами цілком щирі. 

Вона не намагається використати вас для розв’язання своїх проблем. Ви сподобалися їй своїм внутрішнім світом та натурою. Лише такі стосунки будуть міцними, здоровими й гармонійними.

6. Ця жінка просто хоче бути з вами.

У неї достатньо досвіду й мудрості, щоб будувати відносин, в основі яких лежить кохання, а не матеріальна вигода чи інші споживацькі наміри. 

7. Вона здатна проявляти ініціативу в спальні.

Ця жінка не чекає рішучих дій лише зі сторони чоловіка. Вона також може давати волю своїм бажанням, не перекладаючи усю відповідальність на плечі партнера. Це лише підігріває інтерес та вносить різноманіття в інтимне життя.

8. Ця жінка цінує вас.

Вона приймає свого партнера таким, як він є. Така жінка готова підтримувати, допомагати й надихати.

Якщо у ваших відносинах присутня постійна критика, докори і бажання обраниці змінити вас, ваші звички й переконання, то рано чи пізно терпець увірветься й стосунки дадуть тріщину. 

9. Вона пишається вами.

Жінка, у якої є гордість за свого партнера, буде розповідати про нього своїм друзям та рідним. Також це ознака того, що вона не соромиться своїх почуттів і вони є цілком щирими. У неї серйозні наміри, які ви обов’язково маєте цінувати.

10. Ця жінка вміє вислухати.

Люди схильні думати лише про себе і свої негаразди. Після важкого робочого дня хочеться прийти і виговоритися. Часто це перетворюється на змагання партнерів, які сперечаються, хто ж втомився більше. 

Саме тому варто триматися за жінку, яка вміє слухати. Вона цікавиться тим, як пройшов ваш день, не перебиває і дарує підтримку, коли це необхідно. 

Які риси ви б додали до цього списку?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector