10 зворушливих фото вагітних диких тварин!

Вагітність – досить цікава пора у житті всіх живих створінь. Тваринки, як і люди, можуть проходити цей етап у парах, самостійно чи, навіть, всередині величезної общини. Та і сам процес вагітності у кожного виду свій. Хтось проходить його швидко, а для декого, як, наприклад для слонів, це декілька років кропіткого виношування.

Ми пропонуємо вам трохи більше дізнатися про те, як протікає вагітність різних живих створінь:

Леопард

Вагітність триває від 90 до 105-ти днів. Народжується один, два, дуже рідко три малюки.

Горили

Недарма кажуть, що горили схожі на людей. Малятко виношується у цього виду 8-9 місяців. Дитинча живе з батьками 3-4 роки.

Слон

Вагітність у слонів триває 20-22 місяці. Самки народжують малюка лише раз на 4-5 років.

Новонароджене слоненя важить 120 кг. Мама годує малюка грудним молоком близько 4 років.

Коза

Козлятки не можуть з’явитися на світ без сторонньої допомоги. Найчастіше люди штучно спарюють самця і самку. Потім чекають 5 місяців вагітності і тоді готуються до народження малюків.

Макака

Макаки – хвостаті мавпи, що живуть в Азії. Виношування плоду триває близько 166-185-ти днів.

Найчастіше самка народжує тільки одного малюка. Рік самка вигодовує його грудьми.

Бабак

Бабаки – це представники гризунів. Самки виношують потомство близько місяця, найчастіше – 32 дня, після чого на світ з’являються малеча в кількості від 2-х до 6-ти особин. Бабаки проживають родинами в своїх нірках. Дитинчат годують грудним молоком.

Сурикат

Ссавці проживають в південній Африці. Виношування плоду у сурикатов триває 70 днів, а народжують близько 4-7 дитинчат під землею, в своїх нірках. Новонароджений важить 25-36 г, очі він відкриває на 14-й день, а на молочному вигодовуванні він знаходиться 7-9 тижнів.

Гепард

Найшвидша хижа кішка виношує своє потомство 85-95 діб. Народжуються на світ від 3-х до 5-ти дитинчат. Самка оберігає своїх беззахисних малят від 1,5 до 2-х років.

Койот

Перед вагітністю койоти спочатку вибирають собі пару і створюють тривалий союз. Виношування дитинчат триває близько 9-ти тижнів, після чого народжує відразу 2-9 цуценят. Мама вигодовує дитинчат молоком 5-7 тижнів.

Кобила

Кобила виношує маля 335 до 345 днів. 

На світ з’являється одне маля. Рідко кобила може народити два лоша.

Дуже цікаво було дізнатися! 

А ви знали раніше скільки триває вагітність у різних тварин?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector