11 правил етикету, які ви порушуєте навіть не здогадуючись про це

Раніше, правила етикету дуже шанувалися. Їх повинні були знати усі виховані люди. Та сьогодні, на жаль, всі ці знання відійшли у майбутнє і ніхто навіть не намагається згадати про елементарний етикет. Звичайно, з часом правила дещо змінилися, тому вам варто ознайомитися з оновленим списком.

1. Ви не вмієте правильно передавати сіль

Якщо за столом інша людина просить вас передати сіль, це може бути елементарна перевірка. Річ у тім, що сіль можна передавати лише разом із перцем. Так радить робити консультант з етикету з Каліфорнії Меріенн Паркер.

2. Ви берете хліб з кошика занадто рано

Брати хліб собі і лише потім пропонувати своїм сусідам – велика помилка. Для початку, необхідно передати хліб сусідам зліва і справа, а вже після цього брати шматочок для себе.

3. Цокатися після тостів не можна

Так люди роблять у багатьох фільмах, але відповідно до правил етикету, після тосту варто просто підняти келих і відпити.

4. І відпивати з келиха після тосту на вашу честь теж

Логічно, що ви відпиваєте з келиха, коли тост проголошують на вашу честь, та правила етикету забороняють це робити. Ви повинні просто підняти келих зі всіма, але не пити.

5. Ви занадто ввічливі на перехрестях

Це чудово показувати свою доброту іншим, але не тоді, коли це стосується правил дорожнього руху. Річ у тім, що таким чином ви можете спричинити ризик аварії. Тому доброта добротою, а ПДР на першому місці.

6. Ви нехтуєте статусом, коли представляєте людей одне одному

Представляти людей іншим необхідно відповідно до їх статусу. Спочатку ви представляєте вищу за посадою особу. Наприклад: “Це професор Міхновський, його колега – професор Боженко – і їхній помічник Олександр”.

7. Сумку носити необхідно на лівому плечі

Сумку необхідно носити на лівому плечі, або у лівій руці для того, щоб права завжди була вільна для рукостискання.

8. А підходити до свого місця справа

Директор Південного інституту етикету і протоколу, Джеральд Гласкок стверджує, що до свого місця необхідно підходити з правого боку. Крім того, тиснути руку кому іншому, коли ви сидите не можна.

9. Ви дивитеся в очі співрозмовнику, коли відпиваєте з келиха

Не потрібно дивитися на інших, коли ви відпиваєте зі свого келиха. По-перше, так кажуть правила етикету, а по-друге, так ви впевнитеся в том, що не проллєте напій на себе.

10. Їжа за столом передається проти годинникової стрілки

Правила етикету стверджують, що їжу за столом необхідно передавати проти годинникової стрілки, щоб не виникло плутанини. Звичайно, якщо людина зліва від вас просить передати страву їй, то відмовляти не варто.

11. Ви неправильно залишаєте після себе штанги у спортзалі

Всі знають про те, що до спортзалу необхідно брати рушник, щоб витирати піт. Та окрім цього, ви повинні вміти залишати спортивний інвентар у відповідному стані. Відтак, штангу необхідно залишати в низькій позиції, аби іншій людині було зручно приступити до виконання вправи.

А вам знайомі ці правила?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector