11 простих секретів створення щасливих стосунків

Ваш будинок – це не 4 стіни, а очі коханої людини і биття її серця …

Секрети аж ніяк не сприяють встановленню міцних відносин між людьми. У зв’язку з цим виявляється смішним той факт, що люди постійно шукають секрети ідеальних відносин.

«Ідеальні відносини» – термін ще більш абсурдний, ніж термін «середньостатистичний житель». Відносини – це справа настільки особиста і унікальна в кожному конкретному випадку, що вивести якісь конкретні правила досить складно. Однак ми пропонуємо кілька найпоширеніших порад про те, як побудувати стабільні відносини, які багато пар вважають дієвими:

1. Незалежно від ситуації, дійте так, як буде краще для обох сторін.

2. Слухайте, що вам говорять навколишні, але завжди дійте так, як вам підказує інтуїція. Крім цього, завжди радьтеся з партнером. Навіть якщо навколишні не розуміють ваших відносин, головне, щоб вам двом було добре.

3. Звертаючи увагу на слова і вчинки людини, постарайтеся зрозуміти її наміри.

4. Не намагайтеся змінити людину. Не миріться з тим, що вона намагається змінити вас.

5. У моменти, коли ви сильно розлючені, ніколи не намагайтеся щось доводити. Залиште все, як є, і дайте вам і партнерові час охолонути.

6. Завжди залишайтеся вірними собі. Не намагайтеся прикидатися тим, ким не є. Якщо ви не знаєте, що сказати, нічого не говоріть. Не висловлюйте думки, в яких ви не впевнені.

7. Перш за все, намагайтеся любити і приймати себе. Якщо ви не будете цього робити, ви не зможете зростати і не зможете дати можливість рости тому, хто поруч.

8. Не намагайтеся бути жертовно люблячою людиною. Намагайтеся бути справжньою людиною, такою, якою ви є. Тоді в вас знайдеться і любов.

9. Не чекайте, що інша людина прочитає ваші думки. Ясно скажіть їй про свої бажання і наміри.

10. Покладайтеся на любов. Ваші відносини існують для того, щоб ви любили один одного. Помилки, непорозуміння – все це буває. Не дозволяйте собі думати про те, що ваш партнер помилився для того, щоб заподіяти вам біль.

11. Останнє (але не менш важливе) – будьте готові прощати.

У вас є свої особисті секрети щасливих стосунків?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector