12 ознак жінки високої якості

Жінка високої якості достатньо зріла, щоб справити хороше враження на оточуючих, і мудра, щоб вміти віддихати з друзями. 

1. Вона мотивує вас рухатися вперед. Однак дозволяє самостійно приймати рішення. Вона довіряє вам і вірить у ваші сили. 

2. Вона не змушує вас ревнувати. Вона знає собі ціну, тому їй не потрібно підвищувати свою самооцінку за рахунок інших. Її партнер і так розуміє усі цінність своєї обраниці. 

3. У неї відсутній комплекс принцеси. Вона не вважає, що ви повинні поблажливо до неї ставитися через її стать. Так, вона хоче поваги, любові і турботи, але лише через те, що ви кохаєте її. Також вона оцінить ваше шанобливе ставлення до її рідних та близьких.

4. У неї є особисте життя. Сюди входять друзі, улюблені заняття та кар’єра. Вона незалежна і самодостатня, тому її світ не крутитися лише навколо чоловіка. 

5. Вам не соромно разом з нею відвідувати різні заходи. Вона володіє вихованими манерами поведінки і знає як себе поводити у будь-якій ситуації. Жінка високої якості достатньо зріла, щоб справити хороше враження на оточуючих, і мудра, щоб вміти віддихати з друзями. 

6. Вона доглянута. Їй відомо про свої недоліки та переваги. Так, вона не ідеальна, але прагне до досконалості. 

7. Під час знайомства вона говорить своє ім’я, а не статус вашої дівчини. Адже вона в першу чергу особистість. 

8. Вона не соромиться близькості. Вона може прямо і відкрито поговорити про ваше інтимне життя. Їй не складно розповісти про те, що їй подобається, а що не влаштовує. Це доросла та зріла поведінка. 

9. Вона має свою точку зору. Вона не буде вам підтакувати і погоджуватися з кожним словом. У неї є своя думка, яку вона буде відстоювати. 

10. Вона не буде пліткувати про вас. Ні батьки, ні знайомі не почують про вас жодного поганого слова з її вуст. Вона цінує та поважає вас і не буде применшувати в очах інших. 

11. Вона має життєві цілі. І буде їм слідувати, незважаючи на наявність чи відсутність чоловіка поруч. 

12. Ви відчуваєте себе переможцем поруч з нею. Адже ця жінка не буде розмінюватися на дрібниці і витрачати час на не гідного чоловіка. Вона самодостатня, тому могла б з легкістю бути одна. Натомість вона обрала вас, а значить ви чогось варті. 

А якими якостями, на вашу думку, володіє справжня жінка?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: