13 речей, які чоловіки не розуміють в жінках

Часом здається, що чоловіки та жінки – це створіння з різних планет. Жінки не можуть зрозуміти вчинки чоловіків, а чоловіки ніяк не можуть розібратися у жіночій логіці. Ми вирішили поділитися з вами списком з 13 речей, які чоловіки ніколи не зрозуміють в жінках.

1. Коли вона говорить, що у неї все в порядку

Дуже часто жінки говорять цю фразу, коли в їх житті відбувається прямо протилежне. Часом їм хочеться, щоб чоловік проявив хоча б трохи співчуття та відчув, що з нею щось не так. Думки звичайно прочитати не вийде, але спробувати дізнатися в чому справа можна. 

2. Коли вона говорить, що їй потрібно залишитися наодинці

Жінка не хоче постійно лишатися наодинці, але час від часу їй потрібен особистий простір, аби розібратися зі своїми емоціями та переживаннями. Проте це не означає, що ваші стосунки стали на паузу й ви можете розважатися з іншими дівчатами. Просто дайте їй трохи часу.

3. Коли вона емоційно реагує

Жінка – створіння емоційне, тому вона реагує на всі події, які відбуваються у її житті. А от чоловіки не вміють реагувати, вони лише аналізують, розглядають ситуацію з різних точок зору й приймають рішення, яке допомагає їм розв’язати ту чи іншу проблему. Просто прийміть це. 

4. Вона ЗАВЖДИ знає правду

Жінки не будуть зізнаватися в тому, що знають всю правду, вони просто хитро спостерігатимуть за тим, як ви плутаєтеся у власній брехні. Врешті-решт вам доведеться зізнатися у всьому самостійно, адже сенсу щось приховувати просто не буде. Жіноча інтуїція працює надзвичайно добре. 

5. Жіночі фантазії

Жінки дуже люблять фантазувати та уявляти себе героїнею якоїсь казки. Саме тому їх вважають романтичнішими за чоловіків. Вони часто намагаються ідеалізувати свого партнера й ви можете їм у цьому допомогти. 

6. Вона завжди хоче знати, що відчуває чоловік

Жінкам хочеться чути про почуття чоловіка й бажано у вигляді розгорнутої відповіді, а не короткого факту. Жінка повинна усвідомлювати, що ви не боїтеся перед нею відкритись та щиро розповісти абсолютно про все.

7. Вона хоче, щоб він пам’ятав про всі важливі дати у відносинах

Кожна жінка мріє про те, щоб її чоловік пам’ятав усі важливі дати. Якщо запам’ятати ви не можете, то варто завести записник, або ж прості відмітити всі дати у смартфоні. Їй буде приємно знати, що ви пам’ятаєте день вашого знайомства. 

8. Вона не вважає коктейль, яким її пригостили, приводом для чогось більшого

Не варто думати, що жіноче кохання можна купити за коктейль. Вона може прийняти ваш напій, але це не означає, що решту вечора вона має проводити з вами. Просто вона не хоче вас образити, або їй подобається цей коктейль. 

9. Їй досі подобаються джентльмени

Дівчата просто обожнюють джентльменів. Їм подобається, коли чоловік подає пальто, відчиняє двері чи пропускає даму вперед. Тренуйте свої манери та вміння й тоді вам точно вдасться здивувати свою кохану.

10. Їй дуже подобаються подарунки

Навіть якщо дівчина каже вам, що їй не потрібні подарунки, все одно купіть їй щось приємне. Вона обов’язково зрадіє, оскільки для жінок – це прояв уваги та турботи. Не бійтеся робити подарунки. 

11. Відповіді на повідомлення – обов’язкові

Якщо жінка пише вам прямо зараз, то краще відкласти статтю й негайно їй відповісти. Це говорить про те, що вона потребує вашої уваги тут і зараз. Якщо у вас є можливість дати негайну відповідь, то це варто зробити. 

12. Вона носить резинку на зап’ясті

Дівчата завжди намагаються підготуватися до найрізноманітніших ситуацій. Хто знає, коли їй доведеться швидко зібрати волосся у хвіст. Саме тому, вона заздалегідь продумує такі речі й носить резинку прямо на руці. 

13. Вона дійсно хоче знати вашу думку про свою сукню

Якщо дівчина питає вашу думку стосовно якоїсь сукні, то хоче почути відверту відповідь. Не варто відповідати стандартними фразами, типу: “Ти чарівна у будь-якому одязі”. Краще дайте їй свою оцінку й вона буде вам вдячна. 

А що ви думаєте стосовно цього?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector