10 фільмів, настільки захоплюючих, що під них навіть їсти не хочеться

Є фільми, які мають настільки цікавий сюжет, що ми не можемо відірвати очей від екрана. Уся наша увага направлена на інтригуючі повороти і несподівані моменти стрічки. Тим часом увесь світ навколо зачекає. 

1. Служниця

Рейтинг: 7.5.

Граф вирішив втілити свій геніальний план в реальність. Для цього він найняв просту дівчину Сук-хи. Вона погодилася піти на службу до Хідекі за винагороду. Та раптом події розгортаються не так, як це передбачалося.

2. Загублена

Рейтинг: 7.9.

Подружжя ретельно готувалося до святкування ювілею з дня свого шлюбу. Однак за загадкових умов зник один із винуватців дійства. На місці злочину залишилися сліди крові і в’язка ключів для гри “полювання за скарбами”. 

3. Тринадцята казка

Рейтинг: 6.5.

Маргарет продавала книги у батьковій крамниці поки одного дня знаменита письменниця Вида Вінтер не запропонувала їй стати автором її біографії. 

4. Вроджена вада

Рейтинг: 6.6.

Події розгортаються в Каліфорнії у1970 році. Ларрі – приватний детектив, який любить гратися з марихуаною. Він береться за розслідування зникнення своєї колишньої дівчини з її новим кавалером. 

5. Ідеальні незнайомці

Рейтинг: 7.6.

Близькі друзі зібралися ввечері за одним столом. Вони вирішують зіграти в цікаву гру, а саме вголос читати усі повідомлення на телефоні і відповідати на дзвінки по гучному зв’язку. Вони ще не здогадуються, скільки нового дізнаються один про одного. 

6. Невідомий гість

Андріан Доріа наймає адвоката Вірджинію Гудман, щоб та врятувала його він звинувачень у вбивстві коханки. Та жінка виявилася занадто професійним фахівцем…

7. 13 гріхів

Рейтинг: 6.4.

На кожному кроці Елліота Бріндлі спіткали невдачі. Він загруз в боргах. Раптом у його житті пролунав щасливий дзвінок. Чоловікові повідомили, що він став учасником одного телевізійного шоу і може виграти грошовий приз. Для цього йому потрібно виконати 13 завдань. 

8. Тіло

Рейтинг: 7.3.

В морг доставили труп жінки. Зранку її чоловіка повідомили про те, що він зник. Охоронця, який став свідком дивовижних подій, збила машина. Поки він лежав без свідомості в лікарні, поліція намагалася з’ясувати, що ж трапилося. 

Матриця часу

Рейтинг: 6.2.

Здавалося, що у житті Саманти все чудово. Вона вродлива і популярна дівчина, в якої є вірні друзі. Однак вона потрапляє в тимчасову петлю, з якої потрібно знайти вихід. 

10. Готель «Гранд Будапешт»

Рейтинг: 7.8.

Сюжет цієї кінострічки розповідає про життя і пригоди консьєржа Густава і портьє Зеро Мустафи. 

А який жанр фільмів є вашим улюбленим?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: