15 фото, які доводять, що світ — не таке вже й погане місце

Важливо залишатись завжди і всюди, в будь-яких ситуаціях, адже саме це вирізняє нас. Вміння співчувати, допомагати, заспокоювати — основне добро в наших серцях. Якщо ви вмієте його дарувати іншим, то ви точно робите цей світ кращим. Ось 15 фото про вчинки таких же світлих людей.

Бразилія. Чоловік віддає своє взуття дівчинці-безхатьку.

Сербія. Випускники відмовились від гучного святкування випускного і зекономлені гроші віддали на лікування дітей з трьох сімей.

США. 10 тисяч людей зібрались під будинком 8-річної дівчинки, щоб заспівати для неї різдвяні пісні. Минулого року в дівчинки виявили мієлолейкоз.

Австралія. Пожежник дає пити коалі, яка вижила в вогняному лісі.

Індія. Пасажири поїзда помітили слоника в ямі і вмовили машиніста зупинились. Поки чекали рятувальників, підгодовували. Слоненя було врятовано.

Ктай. Гуо Шіджін все дитинство мріяв про університет, добре вчився і піклувався про хвору маму. Як тільки він закінчував школу, його батько впав з багатоповерхівки під час роботу і залишився паралізованим. Але доля подарувала Гуо шанс: йому дозволили забрати тата в гуртожиток, де він має високу стипендію за добре навчання і піклується про тата.

Україна. Під час початку матчу, за традицією, футболісти виходили з дітьми. Почалась різка злива й холодний вітер, футболісти віддали свій верхній одяг дітям.

Канада. В метро вийшов з ладу автомат для оплати, нікого з персоналу поруч не було. Ось, що сталось за кілька годин.

Тайвань. Дівчина допомагає інваліду фінішувати.

Великобританія. Охоронець в “Діснеї” просить дівчинку дати йому автограф, бо сприйняв її за принцесу. Таких автографів у нього цілий блокнот.

Бангладеш. Маленький хлопчик ризикував життям, щоб врятувати оленятко під час повені.

Таїланд. Слон наступив на вибухову річ, втратив ногу, тепер йому накладають протез.

Єгипет. Мусульмани захищають християн під час різдвяного богослужіння.

Християни допомагають мусульманам помолитись в спокої, поки в країні безлад.

Норвегія. Хлопці ризикували життям заради овечки, яка впала у воду.

Італія. Шкільний вчитель купив вантажівку і за власний кошт наповнив його книгами. Тепер він їздить містами країни і прищеплює дітям любов до читання.

Яка історія з фото вразила вас найбільше?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector