15 настільки захопливих фільмів, що під них навіть їсти не хочеться

Дуже крута підбірка!

Якщо ви любитель фільмів, то точно знаєте, що таке класний захопливий фільм, коли важко навіть сходити за новою порцією попкорну. Від цих фільмів не відриваються!

1. Служниця

Рейтинг: 7.5.

Окупована Корея, майже середина ХХ століття. Шахрай Граф пропонує нещасній дівчині одну справу, після якої вона отримає купу грошей. Вона має допомагати, працюючи в одного пана. Все йшло за планом, але до певної миті…

2. Загублена

Рейтинг: 7.9.

Святкування ювілею подружнього життя от-от настане, але раптово зник один з головних людей. У будинку кров, яку хотіли витерти. Тут і починається лінія подій, які ведуть до ключа розгаданої таємниці.

3. Тринадцята казка

Рейтинг: 6.5.

Маргарет — працівниця в книжковому магазині тата. Несподівано їй пропонують стати біографом відомої сучасної письменниці.

4. Вроджена вада

Рейтинг: 6.6.

Центр сюжету закручується навколо приватного детектива, який чомусь захопився марихуаною. Довгий час його шукала колишня зі своїм потенційним коханцем, але вони зникають. Каліфорнійський детектив береться до справи.

5. Ідеальні незнайомці

Рейтинг: 7.6.

Найкраща компанія з семи найкращих друзів разом вечеряють. Щоб було веселіше, вирішують усі свої смс читати вголос, а говорити телефоном через гучномовець. Скелети в шафі були у кожного.

6. Невідомий гість

Молодий бізнесмен потерпає від звинувачень у вбивстві своєї коханки. Йому на допомогу приходить Віржинія, яка є фахівчинею зі складних ситуацій.

7. 13 гріхів

Рейтинг: 6.4.

Чоловік на ім’я Еліот загрузнув у боргах. Він не може знайти виходу з ситуації, але якось йому пропонують стати учасником реаліті-шоу, де треба виконати 13 завдань і отримати купу грошей.

8. Тіло

Рейтинг: 7.3.

Сюжет розвивається навколо ДТП, в якому машина збила охоронця моргу. Ніхто не знає, від чого бідолашний втікав і де дівся свіжий труп.

Матриця часу

Рейтинг: 6.2.

Популярна Саманта має наче все для щастя. Але якось потрапляє в дивну складну ситуацію, з якої доведеться виплутуватись. напевно, самій.

10. Готель «Гранд Будапешт»

Рейтинг: 7.8.

Ви дізнаєтесь про дивні пригоди двох легенд — консьєржа Густави та його малого друга.

11. Самозванець

Рейтинг: 6.9.

Зниклий Ніколас з Техасу опинився в Іспанії. Його родичі не тямлять нічого від щастя. Хлопець змінив колір волосся, очей, має дивний акцент і нікого не впізнає. Але чи це насправді Ніколас? Ні, це той, хто 39 разів змінював свою зовнішність і кого ніяк не знайдуть, щоб покарати.

12. Найкраща пропозиція

Рейтинг: 6.9.

Керівник відомого аукціонного дому опинився в чарах незнайомки, яка просить продати їй свій антикваріат. Він намагається дізнатись, хто вона, а наслідки його чекають не дуже веселі.

13. Я – початок

Рейтинг: 7.5.

У команди молодих людей вдалось завершити глобальне дослідження, яке може змінити хід усього людства.

14. Патруль часу

Рейтинг: 6.9.

Машина часу стає реальністю. І головним її користувачем є поліціянт, який може запобігти величезній кількості законопорушень.

15. Чорна смуга

Рейтинг: 5.7.

Відомий і своїх колах комісар досліджує звичну для нього “Пригоду” — зникнення молодого хлопця. Але щось пішло не так, коли кожен стає підозрюваним.

А що з цього бачили ви?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector