17-річна дівчина є володаркою найдовших ніг у світі

Дівчат важко зрозуміти. Одні мріють про модельний зріст, а інші хочуть стати Дюймовочками. На жаль, мати природа краще знає, кого нагородити тими чи іншими рисами.

Наприклад, 17-річну Маки Куррін ніхто не запитував про її вподобання. Однак вона потрапила в книгу рекордів Гіннеса завдяки найдовшим ногам світу серед жінок. 

Дівчина не соромиться своєї особливості. Навпаки, вона прагнула отримати цю нагороду і надихнути інших жінок світу, які комплексують через свій високий зріст. 

За зростом дівчина має 208 сантиметрів, з них 135,3 сантиметра припадає на ліву ногу і 134, 3 – на праву. Маки зізнається, що в школі з неї знущалися через її високий зріст, але ніхто не ображав її через довжину ніг. Спочатку дівчину ранили подібні висловлювання, але згодом вона перестала звертати на них увагу.

Натомість у її житті є багато інших труднощів. Наприклад, Маки доводиться шити одяг на замовлення, з обережність заходити у двері чи сідати в машину.

Незважаючи на це, дівчина намагається зосереджувати свою увагу на плюсах. З неї вийшла хороша волейболістка і їй не складно дістати книгу з найвищої полиці. Також завдяки своєму зросту вона стала популярною в соціальних мережах. 

Маки мріє навчатися у Великобританії й стати моделлю. Її ціль – отримати ще один рекорд, пов’язаний із володаркою найвищого зросту у цій професії.

А ви задоволені своїм зростом?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector