17 застарілих трюків у макіяжі, які роблять ваш образ занадто простим

За модними трендами необхідно слідкувати завжди й стосується це не лише одягу, а й макіяжу. Деякі жінки досі дотримуються деяких правил, які були актуальні років з 10 тому. Ось які помилки у макіяжі можуть зробити ваш образ занадто простим.

Помітний контур губ

Олівець для губ має відповідати тону помади, або взагалі не мати вираженого кольору. Також, можна використовувати олівець, який найбільше нагадує ваш колір губ.

Безбарвні губи 

Губи тональним кремом ми замальовували десь у 2007. Зараз краще обирати нюдові відтінки, але оригінальніші та яскравіші. Зверніть увагу на атласну структуру.

Ляльковий блиск 

Образ ляльки не актуальний вже як мінімум 10 років. Намагайтеся створити натуральний та навіть трішки недбалий макіяж.

Перламутр

Про перламутрові тіні та помади вже давно пора забути. У 2020 році модні лакові блиски для губ та тіні з ефектом “мокрого повіка”.

Тональна основа зі щільною текстурою

Товстий шар тональної основи, або занадто щільна текстура можуть не лише приховати ваші недоліки, а й створити ефект маски. Обирайте більше легкі текстури.

Бронзовий тон

Бронзер необхідно підібрати правильно. За кольором він має нагадувати колір вашої засмаглої шкіри. 

Світла пудра

Пудру необхідно підбирати відповідно до відтінку вашої шкіри. Занадто світла пудра виглядає неприродно.

Підводку зверху і знизу

Для денного макіяжу від підводки взагалі варто відмовитися. Гарного результату можна досягти лише завдяки якісній туші.

Яскравий smoky eyes

Такий макіяж варто робити лише для вечірніх заходів і не використовувати занадто яскраві кольори.

Графічні брови

У моді природна краса, тому ваші чіткі брови не будуть вписуватися у тренди. Краще просто домалювати декілька волосин гарно заточеним олівцем та зафіксувати брови прозорою тушшю або воском.

Накладні вії

Накладні вії варто використовувати лише для фотосесій, або святкового макіяжу. В повсякденному житті занадто довгі та пишні вії будуть виглядати доволі дивно.

Вигнуті брови

Такі брови вже давно не модні. Просто зверніть увагу на природну форму брів та підкорегуйте її відповідно до рис свого обличчя.

Матовий тон

Недоліки не варто приховувати матовим тоном. Старайтеся використовувати креми, що містять колаген, легку текстуру, а ось дефекти приховуйте коректором.

Занадто сильна засмага

Сильна та явна засмага вже не в моді. Зараз в трендах догляд за обличчям та регулярне використання кремів від засмаги. Саме тому модно мати легку засмагу та здорову шкіру.

Контурінг

Контурінг був у моді буквально декілька років тому. Зараз більш актуальна натуральність та природна краса, тому візажисти частіше використовують рум’яна натуральних відтінків та хайлайтери.

Бейкінг

Бейкінг виглядає надто ненатурально, тому його краще не використовувати для повсякденного макіяжу.

Стробінг

Так, здорова шкіра має сяяти, але це не означає, що ми повинні використовувати велику кількість хайлайтеру. Пам’ятайте, макіяж має бути ніжним та невагомим.

Які ще правила та трюки на вашу думку застаріли?

Julia
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector