18 правил сильної жінки

«Ні» — це дуже могутнє слово.

Бути сильною жінкою, означає жити за певним набором правил, які багато інших не визнають.

У вас є дуже конкретне поняття про те, хто ви така і що для вас дійсно важливо. І зовсім не боїтеся плисти проти течії, якщо цього вимагають обставини.

1. На першому місці — любов до себе.

Ви знаєте, що ставити на перше місце любов до самої себе не означає бути егоїсткою. Ви розумієте, що перед тим, як подарувати свою любов комусь іншому, вам спочатку необхідно навчитися любити себе.

Це має на увазі, що ви витратите певний час на упорядковування свого життя і відновлення сил, і лише потім ви зможете стати потужним джерелом любові для решти світу.

2. Ніколи не покладайтеся на чужу підтримку.

Щоб зберегти свою незалежність, ви не повинні сидіти склавши руки і дозволяти комусь утримувати вас у фінансовому плані. Це не означає, що ви не можете бути домогосподаркою, просто для початку вам хочеться використовувати свої можливості, а вже після цього зробити вибір.

Це ваш спосіб забезпечити своє майбутнє, якщо коли-небудь вам доведеться знову заробляти на життя самостійно.

3. Неповага — червона лінія.

Не важливо, від кого вона виходить — від вашого партнера, подруги, члена сім’ї, колеги або кого-небудь ще — завжди бороніть прояви будь-якої форми неповаги. Це та червона лінія, перетин якої призводить як мінімум до серйозної сварки і при необхідності навіть до розриву зв’язків.

Ви досить себе поважаєте, щоб дозволяти ставитися до вас без належної поваги. З вами такий номер не пройде.

4. Обережність не завжди може вберегти від страждань.

Ви розумієте, що ризик є не єдиною можливою причиною страждань, а обережність не можна назвати надійним превентивним заходом, здатним захистити вас від будь-яких труднощів.

Якщо іноді викидати обережність з голови, то життя може поповнитися новими прекрасними спогадами. Тому ви періодично йдете на ризик.

5. Не звертайте уваги на ненависників, скептиків і зеленооких монстрів.

Ваша сила і впевненість в собі можуть налаштувати людей неправильно, але ви не повинні звертати увагу на те, що вони викидають всю свою отруту в вашу сторону.

Ви піднімаєтеся над своїми ненависниками, ігноруєте скептиків і не відчуваєте нічого, крім жалю, стосовно тих, хто намагається опустити вас до свого рівня.

6. Будьте творцем свого щастя.

Життя вже показало вам, що кращий спосіб стати щасливою — створити своє щастя самій. Ви не маєте надії на інших, а самі несете відповідальність за своє щастя і за те, щоб це почуття тільки зростало.

Звичайно, деколи вам буває сумно, і це нормально. Але ви повністю усвідомлюєте, що володієте необхідною силою, щоб повернути собі гарний настрій.

7. Використовуйте кожен день по максимуму.

Ви відмінно розумієте швидкоплинність і крихкість життя, і намагаєтеся отримати користь з кожного прожитого дня. Ви дивитеся на 24 години як на можливість зробити щось грандіозне, що запам’ятовується і щось таке, що позитивно вплине на цілий світ.

Не має значення, як рано ви прокидаєтеся, тому що ви в будь-якому випадку спробуєте все встигнути.

8. Довіряйте своїй інтуїції.

Щоб вибрати правильний шлях у житті, ви уважно прислухаєтеся до своєї інтуїції і довіряєте всьому, що говорить ваш внутрішній голос, тому що найчастіше до його порад варто прислухатися.

Завдяки такому підходу ви рідко сумніваєтеся в собі або прийнятих вами рішеннях.

9. Робіть заради реалізації своєї мрії все, що буде потрібно.

Ви не згодні сидіти склавши руки, і просто мріяти про те, яким могло б бути ваше життя. Ви плануєте, розробляєте стратегії і вживаєте кроки до втілення своєї мрії в реальність.

Чого б це вам не коштувало і як би складно не було, ви знаєте, що гонитва за мрією є однією з найбільших радостей в житті. А ще ви розумієте, що шлях досягнення благородних цілей — це захоплююча пригода, яке принесе вам задоволення. 

10. Вірте у свої здібності.

Ваша сила дає вам непохитну віру в себе, тому з якими труднощами вам би не довелося зіткнутися, ви завжди впевнені у своїй можливості вирішити певні проблеми.

Ви знаєте, що у вас є всі необхідні навички для того, щоб дістатися до пункту призначення, а також рішучість, щоб в разі необхідності відкрити в собі нові таланти.

Ви вірите в себе і свою здатність працювати на найвищому рівні ефективності.

11. Одягайтеся для себе, а не для інших людей.

Ви одягаєтеся не для того, щоб привернути увагу або викликати захоплення у навколишніх, а в першу чергу і здебільшого для того, щоб добре себе почувати.

Ви ставите свої потреби і свій добробут понад усе, а тому вільні вибирати як сміливий і стильний наряд, так і комфортний і практичний одяг.

Ви знаєте, що коли ви відчуваєте себе добре, то і виглядаєте так само, а тому вибираєте одяг відповідно.

12. Не принижуйте інших за їх переконання, захоплення або рішення.

Ви ніколи не принижуєте іншу людину, щоб тим самим відчути себе краще. Ви захищаєте право навколишніх вірити в те, що їм захочеться, робити вибір самостійно і слідувати своїм мріям.

Ви знаєте, що спроби ущемити когось ні до чого не приведуть. Ваше мислення побудоване на справедливості, шукає рівних можливостей для всіх без винятків.

13. Не бійтеся висловити свою думку.

Ви впевнені у своїй точці зору, а тому не боїтеся сказати про неї, коли настає слушний час. Ви не будете мовчки дозволяти іншим людям приймати будь-які рішення за вас або без вас.

В роботі або в розвагах, ви досягнете того, щоб ваш голос був почутий і зарахований. Ви краще висловите все, про що думаєте, чим прикусите язик, а потім будете шкодувати, що промовчали.

14. Висловлюйте свої почуття.

Ви вважаєте, що здоровий підхід до почуттів передбачає повну їх свободу і відсутність спроб їх придушити або проігнорувати. Ви знаєте, що можете багато чому навчитися, якщо будете прислухатися до свого серця, і що вираз емоцій корисний для здоров’я.

Ви плачете, коли це доречно, посміхаєтеся, коли у вас гарний настрій, і в потрібний момент даєте волю всім іншим почуттям.

15. Постійно пробуйте щось нове.

Ви любите різноманітність в житті, і часто відчуваєте бажання спробувати щось нове. Повторення одного і того ж протягом тривалого часу здається вам неправильним. Це немов пастка, з якої у вас не виходить вибратися.

Ви віддаєте перевагу пробувати нові речі і відкривати для себе нові способи відчути, як життєва енергія пронизує ваше тіло і розум.

16. «Ні» — це дуже могутнє слово.

Вас не можна віднести до тих, хто догоджає людям. Ви не будете слідувати за натовпом, як вівця за своїм стадом. У вашому словнику є безліч способів відмовити тому, що здається вам неправильним, або просто вас не влаштовує.

Ви занадто сильно цінуєте свій час, щоб витрачати його на речі, які робити не хочете. А ще ви вірите в те, що ваша чесність піде людям лише на користь.

17. Завжди відстоюйте те, у що вірите.

Вам не подобається, коли вам вказують що робити. Ви тверді і рішучі у всьому, що стосується захисту вашої думки. І ви нікому не дозволите домагатися того, що суперечить вашим переконанням.

У вас непохитний погляд на речі, а тому вам не страшно брати участь в протестах та активних діях, стоячи пліч-о-пліч з тими, хто розділяє ті ж цінності.

18. Напишіть свою власну історію.

Це ваше життя, і ви самі повинні бути автором своєї долі. Не дозволяйте іншим людям писати вашу історію замість вас. Візьміть ручку і дайте волю словам.

Не чекайте, поки з вами щось станеться, а змусьте це відбутися.

Яке з цих правил надихнуло вас найбільше?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: