20 ознак того, що вона покине вас

Чи дійсно вона збирається піти від вас?

Якими б не були причини того, що ваша дружина або дівчина покидає вас, безумовно, вона розповість про них незадовго до цієї сумної події. Але кожному з нас хотілося б заздалегідь виявити біду. Розрив відносин – це завжди болісний період, коли людина пізнає гіркоту зворотного боку любові.

Якщо дівчина вирішила для себе, що ці відносини для неї вичерпані, але не говорить вам про це через острах або з іншої причини, вона буде проявляти непомітні ознаки незацікавленості. Ідеальний момент для вас, щоб насторожитися і зрозуміти, що відбувається.

Сумний досвід багатьох людей говорить, що це дуже неприємний момент в житті. Але ці 20 ознак допоможуть вам не тільки підготуватися морально, а й переосмислити стосунки, поки не пізно. Щиро сподіваємося, що подібні проблеми зовсім не будуть зустрічатися вам на життєвому шляху!

1. Вам повідомляють новини в останню чергу.

Кумедно, але слова з пісні Енріке Іглесіаса дуже чітко описують цю ознаку: «Ти знаєш, як це – бути останнім, хто дізнається про змінений замок у дверях?»

І ви дізнаєтеся як це, коли дівчина або дружина почне діяти таким чином. Про всі хороші новини вам повідомлять в найостаннішу чергу, ніби це і зовсім нічого не означає. Її список пріоритетних людей змінився. Тепер ви – на останньому місці.

2. Флірт і сексуальні натяки ігноруються.

Ось вона виходить з душу, а ви нагороджуєте її захопленим поглядом або робите якісь натяки. Але все, що ви отримаєте натомість – це холодне мовчання і ігнорування. Може бути і по-іншому: напишіть їй смс про те, як сильно сумуєте і чекаєте зустрічі. Здивовані її змістовним «ха-ха» у відповідь? Ось вам і друга ознака. Подібне ставлення може означати багато. Але давайте буде чесними! Все що тримає її – це сексуальні мотиви або самозадоволення вашим захопленням. Не варто обманювати себе, вона скоро піде.

3. Її звички змінилися.

Пам’ятаєте, як вона зневажала розпродажі і говорила, що ніколи не поїде на великий торговий центр виключно за речами? А тепер, все раптом різко змінилося! Вона кличе подругу і їде туди на цілий день. Це саме той випадок, коли дівчина намагається менше контактувати з вами. Іншими словами, вона буде робити все те, чого раніше не робила. І все для того, щоб швидше кудись поїхати, пославшись на термінові справи або нове хобі.

4. Її характер змінився.

Звички можуть змінюватися і з інших причин, але коли людина змінюється сама по собі, то пора бити тривогу. Найчастіше, вона могла веселитися, чекати вечірніх прогулянок удвох або ж просто зустрітися з найкращою подругою і розмовляти про всяку всячину. Але зараз її настрій різко погіршився. Особливо, коли поруч перебуваєте ви. Напевно, в ці моменти вона думає про щось серйозне, і це явна ознака тиші перед бурею

5. «Ти їдеш? Добре”.

Все різко змінюється, коли дружина або дівчина раптом починає радіти вашому від’їзду. Раніше ви і уявити такого не могли. Вона могла годинами вмовляти вас залишитися або слідувати за вами куди завгодно. Але зараз будь-який від’їзд супроводжується радістю! Особливо ці зміни помітні, коли ваша друга половинка не могла жити без обіймів, а потім раптом охолола. Причин може бути декілька: або вона зайнята дійсно чимось важливим і не усвідомлює факту вашої тривалої відсутності, або їй просто наплювати на вас.

6. Байдуже ставлення

Як і у будь-яких пар у вас могли бути суперечки. Але з деяких пір ці непорозуміння закінчуються швидко і безрезультатно, адже вона просто не звертає ніякої уваги на ваші доводи. Їй вже байдуже, що буде далі і до чого це може привести. Дівчина швидко здається, демонструючи вам безглуздість ваших слів і відносин.

7. Лягає спати з вами в різний час

Це не найпоширеніша проблема, але вона є явною ознакою нагальних проблем у відносинах. Дівчина може не лягати з вами спати в один час, щоб уникнути незручних розмов або інтимності. А може і того і іншого. Наприклад, ви можете лягти раніше, а вона буде затримуватися якомога довше. Або дівчина, пославшись на важливі заплановані справи, піде відпочивати без вас. Рідкісний, але ефективний спосіб ігнорування партнера у відносинах.

8. Ігнорує вашу сім’ю.

Дружина або дівчина може поводитися так, ніби вперше бачить ваших батьків. Вона буде соромитися, ніяково себе почувати або зовсім намагатися йти геть. Більш того, їй буде зручніше ігнорувати членів вашої сім’ї рівно, як і вас. Така поведінка по відношенню до ваших близьких проектується через нелюбов до вас. Зверніть увагу на цю ознаку, і будьте готові до неприємного розвитку подій.

9. Вона дивиться улюблені серіали одна.

Новий тиждень супроводжується черговою серією улюбленого серіалу. Але на цей раз, його перегляд проходить вже без вас. Що може бути гірше цього?! Ну а якщо серйозно, то це явна ознака того, що дівчину не хвилюють спільні заходи. Навіть така незначна, на перший погляд, відмова від перегляду серіалу або фільму вже явно натякає на проблеми. Любителі подібних телешоу зрозуміють, наскільки це образливо.

10. Вона все забуває.

Раніше ви могли дивуватися її здатністю запам’ятовувати дурні жарти, які супроводжували кожну розмову. Але тепер ваша половинка просто мовчить, ніби з її голови все зникло. Будь-яка згадка про це супроводжується холодним презирством. Вона ніби каже вам, що все це вже не має ніякого значення. Всі слова – це дурість, як і ваша присутність. Подібна поведінка пропалювала болем вже не одне серце.

11. Вона менше стежить за собою.

Маски для обличчя, регулярні фарбування і манікюр вже не є обов’язковими процедурами в її повсякденному житті. Ваша дівчина може не стежити за собою з багатьох причин, але однією з них може бути те, що вона більше не бажає залучати вашу увагу і відмовляється сприймати вас, як партнера. Якщо для неї було характерно постійно приділяти своїй зовнішності багато часу, а потім всього цього ніби й не було, то готуйтеся до поганих новин.

12. Дивне сексуальне життя.

В першу чергу, вона буде постійно уникати вас в ліжку. Якщо ж справа все-таки дійшла до інтиму, то ніякого ентузіазму або зацікавленості в процесі ви не помітите. Перш, ніж ви встигнете що-небудь зрозуміти, вона вже буде спати міцним сном. Таке дивне і нестабільне сексуальне життя, як і будь-яка інша ознака, може означати щось інше. Але в більшості подібних випадків дівчина дає зрозуміти, що більше не хоче перебувати поруч з вами. Тим більше в ліжку. А це одна з найважливіших складових щасливих стосунків, тому задумайтеся!

13. Красива білизна вже в минулому.

Пам’ятаєте її романтичні вечори, коли ваша дівчина намагалася виглядати шикарно, надягаючи спокусливу нижню білизну? Якщо ви читаєте цю статтю, то, швидше за все, вже ні. В її нічному гардеробі вже немає місця для цих речей. Вся романтика кудись зникла і покрилася товстим шаром пилу. Невже ви заслуговуєте такого ставлення до себе? Поговоріть зі своєю дівчиною, поки ще не занадто пізно.

14. Підвищена самооцінка.

Як говорилося раніше, дівчина може закинути догляд за своєю зовнішністю. Але якщо ж все трохи навпаки, і її самооцінка різко зросла, то ситуація може бути ще гіршою. Може вона намагається спокусити когось іншого? Або хоче привернути увагу інших чоловіків? А найжахливішим варіантом для вас може бути комбінація з двох цих ознак. Мало того, що вона не стежить за собою, так ще й грубіянить, і не підпускає близько до себе! Тому будьте уважні і не дозволяйте обманювати себе.

15. Вона багато п’є.

Ті часи, коли ви могли разом піти в нічний клуб і трохи потанцювати, вживаючи незначну дозу алкоголю, пройшли? Якщо так, то швидше за все ваша дівчина почала пити одна набагато більше. Та й танцювати теж. Вона може спокійно напиватися і йти в нічний заклад одна, а ваша присутність лише зіпсує веселощі. Більш того, її вже не утрудняють частування від інших хлопців навіть при вас! “Та припини! Це нічого не означає », – такі фрази можуть звучати все частіше і частіше. І все швидше і швидше ситуація виходить з-під контролю, а розрив відносин стає все ближчим.

16. «Каву, будь ласка». Знову …

Всі ваші спільні прогулянки можуть закінчуватися нудними посиденьками в маленькій кав’ярні. Або ж ваші розмови вдома проходять за чашкою кави без найменшого ентузіазму. Така собі рутинна традиція. Весь запал пропадає з тією ж швидкістю, з якою випивається кава. Звичайно, подібний період переживають мільйони пар по всьому світу, але хіба це те, що знову повинні проходити усталені відносини? Люди, які прожили разом сотні ночей могли б придумати заняття цікавіше. Якщо чашка кави – це єдина сполучна ланка в ваших відносинах на даний момент, то змиріться. Біда вже прийшла.

17. Ніяких ревнощів.

Зайві ревнощі сильно дратують, це вірно. Але в невеликих дозах, вони лише зміцнюють відносини і в деякі моменти змушують зайвий раз посміхнутися. Якщо ж дівчина помічає, як ви дивитеся на красиву касирку або офіціантку, але нічого при цьому не говорить, то щось йде не так. Відсутність ревнощів – завжди поганий знак. Значить ваша половинка вже не відчуває конкуренції і не хоче відстоювати вас. Сподіваємося, що ви не почнете випробовувати терпіння подруги, спеціально викликаючи ревнощі!

18. Запрошує багато людей.

Кожен раз, коли ви збираєтеся провести відокремлений вечір зі своєю коханою, вона норовить запросити кого-небудь ще. Це може бути хто завгодно: сестра, друг, колега або ваші знайомі. Розумійте це так: «Я не хочу проводити час з тобою, тому що це вже не має значення. Це нудно”. Вагомий привід задуматися над тим, що відбувається, чи не так?

19. Постійні зміни.

Життя вашої дівчини може набувати нових обертів, але ви про це навіть не дізнаєтеся. Цьому є дві причини. Або вона не вважає вас досить важливою людиною, щоб говорити про це, або вона вирішила круто змінити свій спосіб життя, і розглядає вас як щось застаріле. Як бачите, розклад не на вашу користь. Дівчина може кинути вас так само швидко, як змінює свої звички або стиль. Але не варто поспішати з висновками. Продовжуйте спостерігати з боку і спробуйте знайти хоча б ще одну ознаку. Раптом це обумовлено зміною настрою.

20. Все, що ви чуєте – «Можливо».

Якщо ваша дівчина може планувати цілу купу подій в своїй голові, не записуючи все в календар, але на будь-яку пропозицію повечеряти разом вона відповідає: «Можливо. Подивимося », – пора задуматися. Незабаром, вона зовсім забуде про вас і викреслить зі своїх планів. Але може ще не пізно? Поговоріть з нею про це.

Як ви вважаєте, ці фрази дісйно свідчать про те, що ваша дівчина хоче припинити стосунки з вами?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector