22 листопада в Україні відзначають День Сина: привітайте своїх хлопчиків

Щорічно 22 листопада в Україні відзначається світле сімейне свято – День сина. 

Історія появи цього свята невідома. Проте Всесвітній день синів встиг завоювати любов у населення нашої країни, бо всі люблячі батьки прагнуть дати своїм дітям, своїм синам – майбутнім батькам, все найкраще, щоб їх життя було наповнене достатком і любов’ю.

Як такі, традиції святкування цього Дня ще не сформувалися, і кожен по-своєму відзначає або залишає поза увагою цю дату. Зворушливі вітання матерів своїм синам, що зустрічаються на форумах, представлені часто як молитва за сина. Актуальний цей День і для родин, чиї сини, виконуючи свій громадянський обов’язок перед Вітчизною, проходять службу у лавах Збройних Сил, служать в Армії або інших силових структурах, вибравши це своєю професією, постійно ризикуючи життям на благо Батьківщини.

В цей день не тільки батьки вітають синів, але й сини виявляють стосовно батька з матір’ю увагу. Оскільки свято сімейне, то найчастіше воно відзначається в тісному сімейному колі. І хочеться вірити, що пройде рік, два, п’ять, і День сина стане таким же відомим і популярним святом, як День матері і День батька, ставши в один ряд з датами, коли рідні та близькі дарують один одному теплі слова, турботу і любов!

У День синів зазвичай всі батьки маленьких хлопчиків балують їх різними смаколиками і домашніми солодощами. Проте головний подарунок, який батьки можуть зробити у це свято, подарувати дітям любов і приємні слова. Також це чудовий привід висловити подяку своїй дитині за те, що вона зробила життя батьків набагато красивішим, осмисленим, сказати про те, як вони пишаються своїм сином, його успіхами, заслугами і закріпити все це символічним подарунком.

Для вас ми підготували декілька зворушливих рядків, якими ви можете привітати своїх синів.

Такий син – це просто диво,

Все складається щасливо,

Дарує втіху і розраду,

Міцну опору і пораду.

Розумний чуйний і вродливий,

Будь, синку, радісний, щасливий,

Успіхів, дружби і кохання,

Нехай здійсняться всі бажання!

* * *

Синочку, ти в житті моєму нагорода,

Любов, надія, віра, честь

.І я, синочку дуже рада.

Що ти, рідненький, в мене є!

Тож молодість твоя хай не убуде,

А разом з нею – любов і доброта.

Нехай вічним гостем в сім’ї твоїй будуть

Спокій, щастя, мир і доброта!

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector