26 мільйонів: жінка випадково випрала виграшний лотерейний квиток та втратила гроші

Жінка з Каліфорнії втратила  свій шанс стати мільйонеркою після того, як випадково випрала свій виграшний квиток в пральній машині. Згідно з повідомленнями, переможець розіграшу Super Lotto Plus мав можливість претендувати на призові гроші до 14 травня, але за виграшем ніхто не прийшов.

Судячи з усього, виграшний квиток був проданий в цілодобовому магазині Arco AM / PM в Лос-Анджелесі. Співробітниця магазину Есперанса Ернандес пізніше розповіла ЗМІ, що нещодавно до них прийшла клієнтка й розповіла про те, що поклала свій лотерейний білет в штани, які незабаром віднесла до пральні. Про білет вона просто забула.

Жінка могла б виграти джекпот у розмірі 26 мільйонів доларів!

Менеджер магазину підтвердив, що на кадрах відеоспостереження видно, як жінка купує білет. Тоді вказане відео було надіслано керівникам каліфорнійської лотереї. Тим часом представник лотереї Кеті Джонстон запевнила, що вони будуть розслідувати це питання.

Чиновники пояснили, що люди, які вважають, що виграли в лотерею, повинні будуть заповнити спеціальну форму. Однак їх також попросять надати докази – наприклад, фотографію – якщо раптом вони втратять свій лотерейний білет. Ця історія швидко набрала популярність і навіть потрапила до новин.

У ЗМІ стало відомо, що виграшними номерами стали 23, 36, 12, 31, 13, і мега-число 10. Переможець міг би отримати приз у розмірі 26 мільйонів доларів у вигляді щорічних внесків або 19,7 мільйонів доларів готівкою. Як бонус магазин, який продав виграшний білет, отримає 130 000 доларів.

Якщо призовий фонд не дістанеться переможцю, 19,7 мільйона доларів будуть передані державним школам Каліфорнії.

Ви колись купували лотерейний білет? Вдавалося щось виграти?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector