3 найнещасніших знаки Зодіаку

Кожному з нас не раз доводилось зустрічати у житті людей, які постійно скаржаться на свою долю. Вони вічно чимось незадоволені, і їх постійно щось не влаштовує. І, як вдалося з’ясувати з досліджень астрологів, винуватцем цього може бути розташування зірок, під якими народилася та чи інша людина.

3 місце – Діва

Ці представники зодіакального сузір’я характеризуються нервозністю. До того ж Діви схильні  драматизувати ситуацію, навіть якщо мова йде про цілком нормальні явища. Додає масла в вогонь і та обставина, що ці знаки Зодіаку абсолютно не вміють розслаблятися, і постійна напруга в результаті дає свої не найприємніші плоди. Тим більше Діви звикли всю тяжкість відповідальності за ті чи інші дії та вчинки, навіть якщо вони належать іншим людям, брати на себе.

Тим часом Дів астрологи називають тими представниками Земних стихій, яким притаманна справедливість, працьовитість і завзятість. Вони звикли всіх благ в цьому житті добиватися самостійно, не сподіваючись на допомогу ззовні, своєю важкою і напруженою працею. 

2 місце – Рак

Представники цього зодіакального сузір’я відрізняються надмірною емоційністю, що і наділяє їх підвищеною чутливістю і вразливістю. Ракам складно відчувати себе щасливими та перебувати в стані умиротворення, вони постійно живуть минулим. Представники цього знака зодіаку копаються у своїх минулих помилках, люблять розставляти все по поличках, аналізувати й проживати минулу ситуацію ще раз замість того, щоб просто насолоджуватися життям і жити сьогоденням. Ракам скрізь вбачається зрада з боку коханих. 

1 місце – Риби

Ці представники по праву займають першу позицію в рейтингу найбільш нещасних людей на планеті. Обумовлено це тим, що Риби дуже вже віддалені від реалій цього життя. Їх нерідко називають інтровертами – людьми, психічний склад яких характеризується зосередженістю на своєму внутрішньому світі, замкнутістю, спогляданням, несхильністю до спілкування, а ще, Риби, з важкістю встановлюють контакти з навколишнім світом. Вони заглиблені у світ фантазій, тому навіть поверхневий їх самоаналіз призводить до невпевненості. Це в підсумку і не дозволяє Рибам досягати поставлених цілей.

А як ви вважаєте, чи впливає знак Зодіаку на долю людини?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector