3 речі, які варто повторювати собі кожен день

Ви є творцями своєї долі. Ніхто не може прожити життя замість вас. Та цей шлях можна пройти успішно, прислухаючись до свого внутрішнього голосу. Він сильніший та важливіший, ніж недовірливі судження оточуючих, які часто намагаються обрізати ваші крила.

У житті трапляються різноманітні моменти. Одні з них приємні та радісні, а інші важкі й трудомісткі. Прислухатися до інтуїції та внутрішнього “я” особливо важливо в складні миті, коли хочеться опустити руки і здатися.

Успіх – це не лише злети, але й падіння. Він дорого коштує, але та ціна вартує того. У кожної людини є повно можливостей, але не кожен вміє їх побачити і правильно використати.

Якщо внутрішньо ви хочете погодитися зі скептиками, які не вірять в вас, тоді спробуйте змінити вектор свого мислення. У цьому вам допоможуть три прості фрази, які потрібно повторювати кожного дня:

1. Я зроблю це сьогодні.

Не потрібно відтягувати відповідальний момент і занадто довго вагатися. Почніть реалізовувати задумане просто зараз, бо в іншому разі ви ризикуєте так і залишитися в полоні сумнівів.

Через нерішучість ви не можете вільно дихати, спокійно спати і повноцінно розслаблятися. Ви не знайдете спочинок, поки не спробуйте усі можливі методи. Лише тоді вам або все вийде, або ви переконаєтеся, що у справи немає майбутнього.

У будь-якому разі “ні” – це погана відповідь, яка не повинна вас задовольняти.

2. Я це заслужив.

Не бійтеся мріяти і втілювати свої бажання в реальність. Ви заслуговуєте навіть більшого, ніж можете собі уявити. Не нехтуйте собою, адже лише з вірою у власну цінність ви зможете вийти із зони комфорту і почати діяти.

Це стосується будь-яких сфер життя. Обираючи роботу чи хобі, не забувайте, що ви гідні найкращого. Орієнтуєтеся на власне щастя. Адже кожне заняття повинно приносити вам задоволення.

3. Я точно знаю, що можу.

Невдача – це те, що лякає і паралізує. Від цього слова з’являються мурашки по тілу і неприємна тривога. Нікому не хочеться низько падати, але без цього неможливо високо злетіти. Лише через тернистий шлях можна досягти успіху і здійснити свої мрії.

Не дозволяйте страху стати вам на заваді. 

Якщо ви піддастеся цьому почуттю, то не зможете отримати цінного досвіду та уроків, які зроблять вас кращими й розумнішими.

Налаштуйте свій внутрішній голос на хвилю позитиву. Він повинен бути голоснішим, ніж тривога. Боротися зі слабкістю непросто, але відчуття свободи з’явиться лише тоді, коли вийде піти далі за власні рамки. 

А що вас мотивує і заряджає?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: